تماشاخانه: واکنش به Mario Cart، صحنه های جالب و نبرد چهار قهرمان از بازی های مختلف

سلام دگر بار خدمت شما عزیزان. با ما در ادامه مطلب برای جدیدترین قسمت از تماشاخانه همره باشید.

در قسمت قبلی تماشاخانه ویدئویی رو برای شما قرار داده بودیم که مبارزه بتمن علیه دارث ویدر رو به نمایش میذاشت. این بار هم چنین ویدئو مشابهی داریم منتهی با حضور چهار شخصیت. افراد حاضر عبارتند از: لی (قهرمان بازی The Walking Dead)، واس (شخصیت منفی Far Cry 3)، مکس (قهرمان Max Payne 3) و در آخر هم کانر که قهرمان سومین بازی در سری Assassin’s Creed قلمداد میشه. برنده این مبارزه کیست؟ خودتان ویدئو را تا آخر ببینید و جواب را دریابید.

(برنده این دسته ویدئوها بر اساس نظرسنجی انجام شده بین مردم، قبل از ساخت ویدئو تعیین میشه. آخر ویدئو هم می تونید درصد آرا رو نگاه کنید)

[jwplayer mediaid=”211278″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

ویدئو بعدی از کانال REACT هستش. نوجوانان این کانال معمولا به یک بازی خاص واکنش نشون میدند منتهی این بار یک تیر و دو نشون شده چرا که علاوه بر واکنش به بازی دوست داشتنی Mario Cart 8، یک مسابقه هم بین اونها برگذاری میشه تا برترین راننده رو ببینیم. نظر شما در رابطه با بازی اونها چیه؟

[jwplayer mediaid=”211279″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

در دو ویدئو آخر هم بخش جدا نشدنی تماشاخانه، یعنی ویدئوهای Highlight Reel رو داریم.

در ویدئو یاد میگرید که در GTA درست خودکشی کنید، دشمنان احمق Counter Spy رو نظاره می کنیم، سربازان Company of Heroes برای ما یک بریک دنس میرند، جاخالی بســــــــــیار نادر و شانسی در GTA رو میبینیم و غیره.

[jwplayer mediaid=”211280″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

در ویدئو دوم یک تیراندازی خارق العاده (و صد البته شانسی) در Halo رو تماشا می کنیم، یاد میگریم که کمی قبل از احداث سد در Cities Skylines کمی فکر کنیم، یک صحنه واقعی و ناگوار در GTA رو میبینیم و غیره. روی اون عبارت برجسته شده تاکید داریم چون واقعا دردناکه و اصلا برخلاف اکثر ویدئو های Highlight Reel، خنده و طنز نیست.

[jwplayer mediaid=”211284″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

12345678910(5 رای, میانگین آرا 7٫20 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید