بازی جدید استودیوی Playtonic Games جانشینی برای عنوان Banjo-Kazooie + تصاویر

۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۴
بازی جدید استودیوی Playtonic Games جانشینی برای عنوان Banjo-Kazooie + تصاویر

استودیوی Playtonic Games برای توسعه هرچه بهتر پروژه جدید خود قصد گذاشتن بازی Ukelele را در سایت Kickstarter دارد. برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

استودیوی بازیسازی Playtonic Games که تشکیل شده از افراد سابق استودیوی ex-Rare میباشند به تازگی پروژه ی جدیدی را در سایت Kickstarter  با عنوان پروژه Ukelele معرفی کرده است، به نظر میرسد این بازی جانشین بازی Banjo Kazooie میباشد.

آقای Gavin Price از استودیوی Playtonic Games در این باره این چنین عنوان کرده است:” اگر بخواهم با شما روراست باشم ما اصلا انتظار این حمایت و استقبال را پس از معرفی بازی نداشتیم، ما حجم بسیار زیادی از ایمیل طرفداران را در مورد ساخت بازی دریافت کرده ایم و فهمیدیم که انتظارات طرفداران از این بازی بسیار بالاست و ما این فشار وارد شده را دوست داریم زیرا به ما انگیزه بیشتری برای ساخت هرچه بهتر بازی میدهد، تا چند هفته ی گذشته قرار دادن بازی در سایت Kickstarter اصلا جزو برنامه های ما نبوده است اما وقتی که ما این استقبال و حمایت مردم را از بازی مشاهده کردیم به این فکر افتادیم که برای پاسخ دادن به این انتظارات باید بازی ما بسیار بزرگتر و بهتر از چیزی که از قبل در نظر داشته ایم شود، ما میخواهیم کارهای بیشتری برای بازی انجام دهیم تا طرفداران را خوشحال کنیم.”

آقای Gavin همچنین عنوان کرد که تیم سازنده ی ما همچنان به دنبال گسترش ایده های خود برای اجرای بهتر این بازی پلتفرمر 3 بعدی میباشد، او همچنان درباره وسعت این بازی گفت که وسعت آن چیزی ما بین دو بازی Banjo-Kazooie و Banjo-Tooie میباشد. در ساخت بازی از عناوین Banjo الهام گرفته شده است و همانند آنها حیوانات هم در روند بازی نقشی را ایفا میکنند و به نظر میرسد در مقایسه با سری بازی های Banjo حالت خطی کمتری دارد. به نظر میرسد که تیم سازنده با بودجه چند صد هزار پوندی نیز قادر به ساخت بازی میباشند اما برای ارایه هرچه بهتر و به کار گیریه ابزار و افراد حرفه ای تر به بودجه ی بیشتری نیاز خواهند داشت، یکی از اهداف قرار دادن بازی در سایت Kickstarter فهمیدن و مطلع شدن علایق و نظرات مردم درباره نسخه نهایی بازی اعلام شده است.

بازی با موتور Unity ساخته میشود و هنوز پلتفرم های بازی از سوی استودیو اعلام نشده است.

اولین تصاویر منتشر شده از بازی را در قسمت زیر میتوانید مشاهده کنید:

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید