باندل The Witcher 3 با کارت های قدرتمند Maxwell انویدیا + تصویر معرفی

۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۴

در شاهکار بودن The Witcher 3: Wild Hunt از نظر گرافیکی شکی نیست و برای پشتیبانی از جمله گفته شده، می توان به جلوه های خارق العاده نسخه دوم اشاره داشت که همچنان هم حرفی برای گفتن دارند. حال با توجه به اینکه بازی جدید CD Projekt Red یک TWIMTBP است، می توان در انتظار تنظیمات گرافیکی ویژه ای برای کارت های کمپانی انویدیا بود و تصویر منتشر شده تبلیغاتی این موضوع را تایید می کند. برای اطلاعات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در واقع، با خرید کارت های GTX 970, GTX 980 و یا GTX 960 (به همراه 970M و…) می توانید یک نسخه رایگان دریافت کنید که به احتمال زیاد از طریق ارائه کد فعال سازی بازی در استیم خواهد بود. مشخصا The Witcher 3: Wild Hunt بر روی کارت های انویدیا از تنظیمات خاصی برخوردار خواهد بود. در مقدمه خبر با عبارت TWIMTBP رو به رو شدید که مخفف: The Way It’s Meant to be Played (شعار انویدیا) به معنی آنطوری که باید بازی شود می باشد. اکثرا وقتی با این عبارت در بازی ها رو به رو می شوید، می توان دریافت که انویدیا هم در زمینه گرافیکی آن حرفی برای گفتن دارد.

تصویر تبلیغاتی لیک شده:

ترجمه بخش تنظیمات گرافیکی: با کارت های GeForce GTX شما با سطوح جدیدی از جزئیات واقع گرایانه از جمله NVIDIA HairWorks و روکش لباس و تخریب پذیری NVIDIA APEX همراه هستید که دنیای عظیم و بی حد و مرز قلمروهای شمالی را زنده می کند.

نظر شما در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید