Gran Turismo 6: مینی کوپر جدید همراه با بروزرسانی جدید آمد! + تصاویر جدید

۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۲

امروز بروزرسانی جدید عنوان Gran Turismo 6 منتشر شد که یکی از مهم ترین تغییرات آن ، اضافه شدن خودروی محبوب MINI Clubman Vision است. با اطلاعات و تصاویر بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.

این بروز رسانی جدید بازی GT 6 علوه بر تغییراتی از قبیل بهبود تنظیمات رنگ بندی و گرافیکی ، خودروهای جدیدی را هم با خود به همراه داشته است. البته لازم اسا که همبن ابتدا اشاره کنیم که عنوان Gran Turismo 6 در انحصار PS3 قرار دارد. پس از دریافت این بروزرسانی جدید برای بازی می توانید به راحتی از طریق تنظیمات [Vision GT] اتومبیل را خریداری کرده و لذت ببرید. اما درصورتی که نمی خواهید مبلغی هزینه کنید ، می توانید با به پایان رساندن مراحل به خصوصی به آن دست پیدا کنید اما مشکل اینجاست که یک مقدار زمان بر خواهند بود و به علاوه این اتومبیل فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس خواهد بود.

در ادامه می توانید تصویری از این خودرو جدید را مشاهده کنید:

MINI Clubman Vision

البته همراه با این اتومبیل ، اتومبیل دیگری هم با نام Mid-Field Raceway نیز اضافه می شود. هم چنین لازم است اشاره کنیم که حالت B-Spec هم برای تمامی اتومبیل ها و بخش ها در دستس خواهد بود حتی می توانید که بال عقب ماشین خود را هم سفارشی سازی کنید. برای دست یابی به این امکان باید به قسمت رنگ بندی رجوع کنید و به علاوه در ادامه هم برای اتموبیل های محبوب Chevrolet 2X و Mazda LM55 رنگ بندی و امکانات بیشتری در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه می توانید گالری کامل تصاویر جدید منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید