حذف BioShock 2 از خرده فروشی‌های دیجیتال

۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۱

اگر به فروشگاه‌های استیم، PSN Store, فروشگاه Xbox سری بزنید اثر از BioShock2 نخواهید دید. بازی هنوز قابل بازدید است ولی درواقع به فروش نمی‌رسد. اما نگران نباشید، بر اساس اطلاعاتی که 2K ارائه کرده، این بازی باز هم برمیگردد. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا از جزئیات ماجرا با خبر شوید.

2K میگوید:

BioShock 2 به صورت موقت از فروشگاه های PSN Store، Xbox Live و Steam حذف گردیده است اما دوباره باز میگردد. به شما اطمینان میدهیم که هروقت این اتفاق افتاد خبردار شوید. حدف شدن این بازی از فروشگاه‌ها تاثیری بر لذت بردن از بازی برای صاحبانش ندارد. شما هنوز هم میتوانید از بخش های Multiplayer و Single-player بهره ببرید.

نکته‌ای که شایسته‌ی توجه است این است که نسخه مک بازی هنوز در فروشگاهها موجود است و حذف نشده و این قضیه شایعه‌ی سایت Reddit در مورد اشکال در شناسه‌های موسیقی بازی را رد میکند. شاید هم نسخه مک از تراک های موسیقی دیگری بهره میبرد. کسی چه میداند؟

البته نسخه های دیگر BioShock سرجای خود هستند ولی BioShock 2 و بسته‌ی الحاقی Minerva’s Den علاوه بر خرده فروشی‎های دیجیتال نام برده از تمامی فروشگاههای آنلاین دیگر نیز مانند Amazon و  Green Man Gaming حذف شده است.

در آخر باید بگوییم کسی دقیقا دلیل این اتفاق را نمیداند. من نمیدانم و مطمئنا شما هم نمی‌دانید.2K هم که چیزی نمی‌گوید. تنها کاری که میشود کرد حدس زدن است. خوب . . . حدس شما چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید