The Mighty Quest for Epic Loot منتشر شد – تریلر جدید

شرکت Ubisoft امروز رسما طی یک گزارش خبری اعلام کرده است که تگ بتا آزاد از روی بازی  The Mighty Quest for Epic Loot برداشته شده است. این موضوع بدین معنی می باشد که عنوان نامبرده به صورت کامل عرضه شده و شما می توانید آن را تهیه کنید. اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب موجود می باشد.

شرکت Ubisoft در زمان برگزاری بتا محتویات گوناگونی را به بازی خود اضافه کرد که از میان آنها می توان به موجودات نادر، موانع، تله های جدید، ساخت و ساز آزاد، ساختن آیتم ها و غیره اشاره کرد. آقای Quentin Gallet به عنوان تهیه کننده اجرایی بازی  The Mighty Quest for Epic Loot گفته اند:

دوره بتا برای ما مانند بخشی بود که طی آن به گسترش بازی پرداختیم. حال که هسته گیم پلی و مضمون آن کاملا پیاده سازی شده است، ما در آینده با جامعه بازیکنان خود در ارتباط خواهیم بود تا در این مسیر حرکت کنیم. The Mighty Quest به مرور زمان آپدیت ها و امکانات مختلفی را دریافت خواهد کرد و در کنار آن با کمک های جامعه بازیکنان ما می توانیم رشد و پیشرفت کنیم.

طبق توضیحات Ubisoft بازی  The Mighty Quest for Epic Loot یک عنوان هک اسلش آنلاین می باشد که در آن بازیکنان با قلعه ها و امکانات موجود در آن سعی می کنند تا اینکه از خزانه خود دفاع کنند. در این بین آنها به قلعه های دیگر بازیکنان نیز حمله کرده و سعی در تصاحب اموال آنان می کنند.

The Mighty Quest for Epic Loot برای PC منتشر شده است و لانج تریلر آن را در زیر تماشا می کنید:

[jwplayer mediaid=”204180″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید