گیفت کارت
گیفت کارت

تمام کردن داستان Final Fantasy XV در 40 ساعت مشکل است

۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۱

Final Fantasy XV یک بازی نقش آفرینی ژاپنی (JRPG) مفصل با محتویات بسیار می باشد که تمام کردن آن به زمان زیادی نیاز دارد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا ببینیم سازندگان چه توضیحاتی را در رابطه با این مسئله ارائه کرده اند.

آقای Hajime Tabata به عنوان کارگردان Final Fantasy XV طی صحبت های خود با سایت Kotaku اعلام کرده اند، به اتمام رساندن داستان عنوان مذکور، آن هم  در 40 ساعت کار طاقت فرسایی خواهد بود. سازندگان در ابتدا قصد داشتند که بازی طی همین مدت زمان تمام شود اما همه چیز اینطور پیش نرفت و برنامه ها تغییر کردند. آقای Tabata می گویند:

ما در اصل برنامه داشتیم تا اینکه Final Fantasy XV طی 40 ساعت به پایان برسد. حال با توجه به حجمی که این بازی آورده است، چنین کاری سخت تر و سخت تر می شود.

ایشان کمی هم در رابطه با دمو Final Fantasy XV صحبت کرده اند که تنها راه تهیه آن نیز، خرید نسخه های اولیه بازی Final Fantasy Type-0 HD می باشد. آقای Tabata پیرامون تاریخ انتشار گفته اند:

اینکه چه موقع مشتریان می توانند دمو را تجربه کنند هنوز رسما اعلام نشده اما ما قبلا در ژاپن گفته بودیم تلاش زیادی خواهیم کرد تا اینکه دمو هم در زمان عرضه Type-0 HD بیاید.

در آخر هم آقای Tabata پیرامون وسعت منطقه قابل بازی در دمو Final Fantasy XV گفته اند که این بخش “بزرگتر از انتظار سازندگان” شده است. در گذشته گفته می شد که اندازه دمو بالغ بر یک پنجم کل بازی اصلی است اما این مسئله کامل تکذیب شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید