سازندگان از Watch Dogs و عناوین آینده در این سری می گویند

۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۷

شرکت Ubisoft امسال اولین بازی در سری Watch Dogs را منتشر کرد. IP جدیدی که هیجان بسیاری را به همراه داشت و به کلی دنیایی جدید را به ارمغان آورده بود. این بازی البته شروع کاملا بی نقصی هم نداشت و بازی کاملی نبود با این حال ظاهرا سازندگان از اشتباهات خود درست گرفته اند و در آینده قصد ندارند که آنها را تکرار کنند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در حال حاضر هنوز محصولی به نام Watch Dogs 2 معرفی نشده است اما اگر واقع بین باشیم، ساخت چنین چیزی انکار ناپذیر است. آقای Jonathan Morin به عنوان مدیر پروژه در رابطه با دنباله Watch Dogs می گویند:

زمانی که ما بازی اول را ساختیم، چالش پیش روی این بود تا محصولی ساخته شود که مردم به چیز دیگری فکر کنند.

ایشان در ادامه می گویند که معتقدند اولین بازی “اصلا کامل نبوده است” و برخی عناصر، موقعی که مردم شروع به بازی می کردند، به اندازه کافی شفاف نبودند. آقای Morin گفته اند:

با ساختن یک دنباله، فشار بیشتری برای به پیش بردن یک برند وجود دارد چرا که بایستی با راه روش های جدیدی آن را برای مردم جذاب نمود. شما می بایست به ریسک کردن ادامه بدید.

اطلاعات کاملی از دنباله Watch Dogs در دسترس نیست منتهی به نظر می رسد سازندگان خواستار ساخت عنوانی هستند که بازیکنان داستان های خودشان را رقم بزنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید