گیفت کارت
گیفت کارت

مایکروسافت در حال تشکیل تیم اطلاعات در سیستم Xbox است

۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۸

مایکروسافت در حال تشکیل یک تیم اطلاعات در داخل بخش Xbox خود است. همانطور که از نام آن پیداست، این تیم مسائل مربوط به بازیکنان و رفتارهای آن ها را آنالیز می کند تا بازی هایی که برای Xbox و توسط استدیوهای مایکروسافت ساخته می شوند، با تکامل همراه باشند. در صفحه رسمی شغل های این شرکت، آن ها اعلام کرده اند که به دنبال یک فرد با دانش در حیطه اطلاعات می گردند که تخصص وی آنالیز داده ها و همینطور پیش بینی ها باشد. برای جزئیات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

فرد مورد نظر باید توانایی “تغییر و آنالیز داده های پیچیده، تخصصی و ابعادی را از منابع مختلف و با استفاده از ابزار آنالیز داده و تکنیک های متعدد” داشته باشد و همینطور “مفهوم های آماری و تکنیک های مختلف برای بررسی آزمایشات و رفتار مشتریان” را ارائه دهد. با استفاده از تخصص این تیم، مایکروسافت می خواهد تجربه های فوق العاده را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.

آنالیز رفتارها، بازخوردها و واکنش های کاربران و مشتریان نه تنها در بازی های ویدئویی، بلکه در زمینه های دیگر نیز کار سختی می باشد و در آن، تیم مورد نظر باید میلیون ها کاربر را به طور همزمان بررسی کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید