Troy Baker از Metal Gear Solid V می گوید و حتی آن را با Skyrim مقایسه می کند

۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۰۱:۳۲

بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain قطعا بزرگ است و شما آزادی بسیاری برای انجام ماموریت های خود دارید. اما به راستی تا چقدر این عظمت در واقعیت هم پیاده سازی شده و فقط تعریف بیهوده نیست؟ آقای Troy Baker جواب سوال شما را داده اند و توضیحات ایشان در ادامه مطلب هم موجود است.

آقای Troy Baker که به عنوان یکی از افراد بسیار سرشناس در زمینه صداپیشگی شناخته می شوند، در بازی Metal Gear Solid V، ایفای نقش Ocelot را بر عهده دارند. ایشان در رابطه با بازی نامبرده گفته اند:

خیلی مشتاق هستم تا واکنش مردم به این Metal Gear را ببینم چرا که این بازی متفاوت است. این بازی کاملا با دیگر عناوین سری تطابق دارد و در عین حال من فکر میکنم بسیار خوب از آب در خواهد آمد … خیلی مشتاق هستم تا ببینم مردم چه می کنند.

در زمینه هر کاری که شما می توانید انجام دهید، به نظرم این بزرگترین بازی است که دیده ام. Skyrim در کنار این بازی ناچیز است. این عنوان در زمینه کارهایی که شما می توانید انجام دهید بسیار پر محتوا است.

در Metal Gear Solid V، بر خلاف دیگر عناوین Metal Gear Solid، این آقای Kiefer Sutherland هستند که صداپیشگی شخصیت Snake را بر عهده دارند، مسئله ای که واکنش منفی از سوی هوادران داشته است. آقای Troy Baker در این رابطه می گویند:

اگر شما حضور او را در The Game Awards تماشا کرده بودید، من خواستار تشویقش بودم زیرا او با عشق و علاقه بسیار حضور پیدا کرد و این مسئله برای هوادران مهم است.

او انگار می خواست که این سخنان را بگوید که “ببینید، شما نمی خواستید که من در نقش Snake حضور پیدا کنم. خیلی خوب مشکلی نیست من هم نمی خواستم. منتهی بگذارید به شما بگویم که چطور به این مسئله علاقه مند شدم و آن را پیش تمامی دوستان خود تعریف می کنم.

بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain برای Xbox One ،Xbox 360 ،PlayStation 3 ،PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید