Grim Fandango برای پیش خرید در دسترس است

۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۷

در زمان برگزاری نمایشگاه E3 2014 بود که حین کنفرانس شرکت سونی اعلام شد، نسخه بازی سازی شده بازی بسیار محبوب Grim Fandango در دست ساخت است. در جدیدترین آپدیت خبری اعلام شده است که شما می توانید از هم اکنون اقدام به پیش خرید بازی نامبرده کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Grim Fandango برای PlayStation 4 ،PlayStation Vita ،PC و Mac منتشر خواهد شد منتهی فعلا پیش فروش نسخه PC آغاز شده است و نسخه های Playstation هم تا چند ساعت دیگر آماده خواهد بود. نسخه PC به صورت دیجیتالی از طریق سایت GOG.com بدون قفل DRM به قیمت 14.99 فروخته می شود.

بازی Grim Fandango Remastered از نظر کیفیت فرق های بسیاری با نسخه 16 سال پیش خود دارد. گرافیک آن دستخوش تغییرات زیادی شده و حتی طبق گفته های آقای Tim Schafer، خالق داستان این بازی، موزیک ها از نو با یک گروه ارکستر جدید ضبط شده اند. مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای نسخه PC هم اصلا دلهره آور نیست و شما با یک CPU دو هسته ای، 4 گیگابایت RAM و کارت گرافیک های ATI Radeon HD 4670 یا Nvidia GTX 285 می توانید آن را اجرا کنید.

Grim Fandango Remastered در تاریخ 27 ژانویه (مصادف با 7 بهمن) منتشر خواهد شد.

اگر با Grim Fandango آشنایی ندارید بایستی بگوییم که این عنوان یک بازی داستانی می باشد و نسخه بازسازی شده آن توسط Double Fine Productions ساخته می شود (LucasArts به عنوان سازنده نسخه اصلی شناخته می شود). این بازی در زمان خود بسیار محبوب بوده و متوسط امتیاز 94 را هم در سایت Metacritic کسب کرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید