گیفت کارت
گیفت کارت

انجمن نویسندگان آمریکا نامزد های دریافت جایزه ی بهترین نویسندگی بازی های رایانه ای را مشخص کرد

۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۴

هم اکنون نویسندگان انجمن صنفی امریکا، به نمایندگی از تمامی افراد حاضر در حوضه ی نویسندگی سرگرمی نامزد های دریافت جایزه ی بهترین نویسندگی بازی های رایانه ای را اعلام نمودند. بر این اساس چهار بازی Alien: Isolation، Assassin’s Creed: Freedom Cry، Assassin’s Creed Unity و The Last of Us: Left Behind برای کسب این عنوان با یکدیگر رقابت خواهند نمود.

همچنین این جایزه علاوه بر بازی های رایانه ای به عنوان فاخر در زمینه ی فیلم، تلویزیون، رادیو، خبر و… نیز عطا خواهد شد. لیست بازی های  اشاره شده به همراه نویسندگان:

Alien: Isolation – نویسندگان :  Dan Abnett, Dion Lay, Will Porter ناشر Sega

Assassin’s Creed: Freedom Cry :  سرپرست نویسندگان  Jill Murray  نویسنده Melissa MacCoubrey و داستان نویسان  Jill Murray, Hugo Giard, Wesley Pincombe ناشر  Ubisoft

Assassin’s Creed Unity – داستان نویسان : Alexandre Amancio, Sylvain Bernard ،Travis Stout Russell Lees, Darby McDevitt, Ceri Young داستان نویس فرعی  Jeffrey Yohalem ناشر  Ubisoft

The Last of Us: Left Behind – داستان نویس :  Neil Druckmann ناشر Sony Computer Entertainment

برنده ی این جایزه به صورت همزمان در غرب و شرق آمریکا در روز 14 فوریه و در شهرهای لس آنجلس و نیویورک مشخص خواهد شد. همچنین بازی هایی که به این مراسم راه می یابند می بایست در تاریخ 30 دسامبر 2013 تا 30 نوامبر 2014 منتشر شده باشند و نویسندگان آن نیز می بایست عضو انجمن بازی نویسان  ( WGA ) بوده باشند و یا در طی این مدت به عضویت این سازمان در آیند. شایان به ذکر است که در سال گذشته آقای Neil Druckmann از ناتی داگ به واسطه ی نوشتن داستان TLOU در رقابت با بازی های  Assassin’s Creed 4: Black Flag, Batman: Arkham Origins, God of War: Ascension و Lost Planet 3 موفق به کسب این عنوان شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید