بخش کمپین Phantom Dust دارای 30 ساعت گیم پلی JRPG است – جزئیات جدید

۲۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۰

در  نمایشگاه E3 2014 بود که شرکت مایکروسافت از  سری جدید بازی Phantom Dust برای Xbox One رونمایی کرد. معرفی یک بازی انحصاری که خیلی ها را هم بابت بازگشت این فرنچایز غافلگیر کرد. آقای Ken Lobb به عنوان یکی از مدیران پروژه حاضر در Microsoft Game Studios اخیرا مصاحبه ای در پادکست The Inner Circle داشته اند و در این میان توضیحاتی را پیرامون Phantom Dust جدید ارائه کرده اند. برای جزئیات صحبت های انجام شده با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اولین نسخه Phantom Dust در سال ۲۰۰۴ بود که توسط شرکت مایکروسافت برای کنسول Xbox در کشور ژاپن منتشر شده بود و عرضه آن نیز در سال ۲۰۰۵ برای آمریکای شمالی بر عهده Majesco بود. آقای Lobb معقتند که Phantom Dust اصلی یک ایراد بزرگ داشت و آن هم این بود که شما می بایست زمان زیادی را صرف می کردید تا اینکه تازه متوجه شوید این عنوان، یک بازی کارتی است. ایشان قبل از هر چیزی خواستار رفع این مشکل هستند.

آقای Ken Lobb در ادامه صحبت هایشان اعلام کرده اند سازندگان هنوز مشغول آزمایش “یک سری موارد تازه” بر روی Phantom Dust هستند و این بازی ممکن است در سال 2015 شود یا خیر. اواخر سال 2015 شرکت مایکروسافت عناوین پرمتقاضی بزرگی را قرار داده است و آقای Lobb هم گفته اند که تمایلی ندارند بازی آنها با عنوانی مثل Halo 5: Guardians رقابت کند.

ایشان در رابطه با بخش داستانی و کمپین Phantom Dust گفته اند که شما 30 ساعت گیم پلی JRPG (سبک نقش آفرینی ژاپنی) را تجربه خواهید کرد و در این میان کارت های گوناگونی را آزاد می کنید. سازندگان می خواهند که مردم شش ساعت ابتدایی را صرف مسابقات PvP (بازیکن علیه بازیکن) کنند و خیلی راحت تر دک های خوب را جمع آوری کنند بدون اینکه مجبور به تجربه 16 ساعت از بازی شوند.

داستان سری جدید بازی Phantom Dust دقیقا مثل گذشته است. هر چند سازندگان تصویری جدید را با تکنولوژی های روز خلق کرده اند اما موضوع و شخصیت ها همگی دست نخورده باقی مانده.

طبق گفته های آقای Lobb، آزاد سازی موارد مختلف در بازی اصلی طراحی بسیار خوبی داشته اند. ایشان می خواهند بخش چندنفره طوری ساخته و طراحی شود که مکانیزم های بازی قبلی را حفظ کند.

Phantom Dust یک عنوان اکشن استراتژیک می باشد که نبردهای آن بر اساس کارت های موجود در بازی بنا شده است. بازیکنان با کاوش هر چه بیشتر خود می توانند مهارت های بیشتری را کسب کنند که در این میان خواهند توانست بر دیگر افراد غلبه کنند. هدف داستان این بازی چنین می باشد که چرا زمین به وضعیت فعلی خود تبدیل شده است: مکانی که انسان ها برای زنده ماندن به اعماق رفته اند و از یک غبار اسرار که کلیه سطح زمین را فرا گرفته است مخفی مانده اند. مردم می توانند با استفاده از این غبار به مبارزه با شکارچیان موجود در سطح زمین مبارزه کنند تا اینکه موفق به یافتن مخروبه ها (Ruin) شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید