گیفت کارت
گیفت کارت

مایکروسافت The Elder Scrolls Online را برای انتشار در 24 فبریه لیست کرد

۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۲

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده برروی فروشگاه آنلاین مایکروسافت مربوط به کنسول Xbox One، نسخه Xbox One عنوان The Elder Scrolls Online برای انتشار در تاریخ 24 فبریه برروی فروشگاه این شرکت لیست شده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شاید بتوان گفت که این لیست فروش یک جایگاه نگهدارنده برای این بازی بوده و صرفا برای فروش بیشتر تا وقتی که تاریخ انتشار دقیق منتشر شود می باشد. اما این تاریخ مربوط به روز سه شنبه بوده که 99% بازی ها در این روز در شمال آمریکا منتشر می شوند.

این عنوان قرار بود برای پلتفرم های PS4 و Xbox One در سال 2014 و در ماه آپریل منتشر شود که دچار تاخیر از سوی سازندگان شد. این تاخیر، تاریخ این عنوان را به جون 2014 موکول کرد. اما پس از آن مجدد تاخیری باعث شد که این عنوان به اواخر 2014 موکول شود.
اگر به سخنان کارگردان بازی آقای Matt Firor در ماه دسامبر دقت کنیم، ایشان گفته بودند که تیم هنوز در حال کار برروی نسخه های کنسولی این عنوان می باشد. همچنین ایشان اضافه کرده بودند که ما هنوز کار هایی برای انجام دادن برروی این عنوان داریم و هنوز نمی توانیم تاریخ انتشار دقیقی را اعلام کنیم.
ایشان همچنین اعلام کرده بودند که نسخه های کنسولی فقط یک پورت ساده از روی نسخه PC نبوده و رابط کاربری این عنوان مجددا مناسب با کنسول ها طراحی شده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید