اولین نمایش رسمی از حالت Be The Zombie برای بازی Dying Light منتشر شد

۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۶

Dying Light بخش چندنفره مهیجی دارد زیرا شما می توانید علاوه بر حضور در نقش بازماندگان، یک زامبی قدرتمند نیز باشید. امروز اولین نمایش گیم پلی از حالت Be The Zombie برای بازی نامبرده منتشر شده که می توانید آن را در ادامه مطلب دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

این تریلر بسیار کوتاه است اما شما درکی کلی از حالت Be The Zombie زامبی خواهید داشت. شباهت های این قسمت با بازی Left 4 Dead بسیار زیاد است. بخش Be The Zombie در حال حاضر فقط برای کسانی در دسترس خواهد بود که Dying Light را پیش خرید می کنند.

در Dying Light شما نقش یک بازمانده را در شهری هولناک ایفا خواهید کرد که مملو از زامبی می باشد. ماموریت همیشه از صبح آغاز خواهد شد و شما باید تا قبل از شب به پناهگاه خود بازگردید. اگر موفق به این کار نشوید، با بدترین کابوستان ملاقات خواهید کرد. زامبی ها در شب به موجوداتی بسیار هراس آور تر تبدیل می شوند و مبارزه با دسته های بزرگ از آنها در تاریکی اصلا و ابدا کار آسانی نخواهد بود. به همین سادگی شما که یک شکارچی قهار در روز روشن بودید، حالا به یک طعمه تبدیل شده اید.

بازی Dying Light برای تمامی پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ (مصادف با ۹ بهمن) منتشر خواهد شد.

[jwplayer mediaid=”199868″]

دانلود با کیفیت HD

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • خوب بود ولی بازیه Evolve خیلی ازین باحال تره Razz توی این سبک یک بازی بود فکر کنم اسمش این باشه LeftDeadHand (منظورم Left4dead نیست) فکر کنم ماله ساله 2006 بود واقعا فوق العاده بود و گیمپلیش پلیش جالب بود ولی این Dying Light بنظرم به جایی نمیرسه Dazed

    0
    0