سه گانه Zombie Army معرفی شد – تصاویر و تریلر معرفی

۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۰

استدیو Rebellion امروز برای هواداران زامبی ها یک خبر ویژه دارد و آن هم چیزی نیست جز معرفی سه گانه Zombie Army برای کنسول های نسل هشتمی یعنی Playstation 4 و Xbox One در کنار PC. این بازی دارای محتویات جدید نسبت به دو نسخه ابتدایی و گرافیکی بهتر می باشد و در آن ما شاهد نسخه سوم Zombie Army هم هستیم که هرگز نشان داده نشده بود و از حالت Horde نیز برای گیم پلی بهره می برد. با ما در ادامه مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر و تماشای تصاویر و تریلر همراه باشید.

وظیفه انتشار Zombie Army Trilogy را خود استدیو Rebellion بر عهده گرفته است. نسخه های کنسولی از طریق شبکه های Xbox Live و PSN در دسترس خواهند بود و نسخه PC هم مانند همیشه در Steam قرار خواهد گرفت.

Zombie Army یک سری بازی فرعی می باشد که از عنوان تک تیراندازی محبوب Sniper Elite تهیه شده. این بازی دقیقا مانند عناوین اصلی از یک دوربین ویژه به هنگام شلیک اسلحه بهره می برد و در آن شما می توانید عضوهای داخل بدن که گلوله به آنها اصابت می کند را تماشا کنید. فرق بزرگی که این بازی با عناوین Sniper Elite دارد در داستان، محیط و دشمنان بازی نهفته است که از جنگ های واقعی با نیروهای ناتزی به جهنمی پر از مردگان متحرک تبدیل شده است.

کسانی که قبلا دو عنوان اول را بر روی PC خریداری کرده بودند، با تهیه این سه گانه تخفیفی شامل حال آنها خواهد شد. لیست زیر مهمترین نکات در رابطه با سه گانه Zombie Army می باشد:

  • این عنوان دارای 15 مرحله در قالب سه بخش داستانی می باشد که در آن شما شاهد دنیای جنگ جهانی دوم آلمان با حضور مردگان هستید.
  • سه گانه Zombie Army از 5 حالت Horde بهره می برد. شما می توانید تنهایی ترس را تجربه کنید یا اینکه با دوستان خود تیم های 2 تا 4 نفره co-op تشکیل بدهید.
  • این بازی دارای هشت شخصیت قابل بازی می باشد که قهرمان داستان یعنی Karl Fairburne هم در میان آنها حضور دارد. همچنین شما شاهد 4 شخصیت جدید زن خواهید بود.
  • دوربین X-Ray در این بازی نیز وجود دارد و شما با ارتشی مملوع از مردگان، اسکلت های زره پوش، شیاطین آتشین و غیره خواهید جنگید. دشمن نهایی شما هم خود هیتلر است که نبرد شما با او سرنوشت بشریت را رقم می زند.
  • و …

[jwplayer mediaid=”199803″]

دانلود با کیفیت HD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید