آیا بالاخره عنوان Dishonored 2: Darkness of Tyvia معرفی می شود؟

8 دی 1393 - 19:46

عرضه Dishonored در سال 2012 موفقیت کم نظیری برای Bethesda و Arcane Studios بود. منتقدان بازی را ستایش کردند و در مدتی کوتاه طرفداران زیادی کسب کرد. چندین ماه قبل، پوستری لیک شد که خبر از ساخت نسخه دوم بازی می داد؛ پوستری که بر روی آن، متن Dishonored II: Darkness of Tyvia نقش بسته بود. آما آیا شایعات مربوط به نسخه دوم حقیقت دارند؟ Bethesda کی از نسخه بعدی رونمایی خواهد کرد؟ برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بر اساس شایعات آن زمان، قرار بود بازی حداقل در E3 و یا Gamescom معرفی شود و طرفداران هم منتظر بودند، اما این اتفاق نیفتاد و حتی کوچک ترین نجوایی از بازی در حاشیه این کنفرانس های مطبوعاتی شنیده نشد.

dishonored_2

نام بازی یعنی Dishonored II به خوبی دیده می شود و در پایین تصویر می توانید # به همراه عنوان Darkness of Tyvia (تاریکی تیویا) را مشاهده کنید

در ورقه ای دیگر که به VG247 فرستاده شد، اطلاعاتی از بازی جدید بدست آمد. گویا تصویری که در پایین آمده است، یکی از صفحات معرفی بازی می باشد. یکی از نکات قابل توجه این تصویر، تاریخ انتشار بازی برای سال 2016 است؛ و این یعنی 4 سال فاصله زمانی از عرضه نسخه اول! منبع Bethesda این سایت به آن ها در مورد این موضوع اعلام نمود: “ما نظری در مورد شایعه ها و حدس و گمان ها نداریم.” به نظر شما، سازنده وجود بازی را رد و یا به طور غیر مستقیم تایید کرده است؟

dAuHLiH22-390x600

Dishonored II: Darkness of Tyvia COMING 2016

ممکن بود Bethesda از بازی در TGA 2014 رونمایی کند اما باز هم این اتفاق نیفتاد؛ پس برای اطلاعات بیشتر باید تا E3 2015 صبر کنیم.

dishonored_2_darkness_of_tyvia_full

!!Dishonored II: Darkness of Tyvia – PS4 Boxart

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید