گیفت کارت
گیفت کارت

تماشاخانه: شکست دادن سخت ترین باس فایت World of Warcraft در سریعترین حالت ۱۸ دقیقه طول می کشد

۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۱

اگر شما نیز یکی از هواداران بازی World of Warcraft باشید، احتمالا با جدیدترین بسته الحاقی آن یعنی Warlords of Draenor آشنایی دارید. بسته ای که مدتی می شود عرضه شده است و محتویات جدیدی را به ارمغان آورده. آیا با قدرتمند ترین باس این بسته آشنایی دارید؟ آیا موفق به شکستش هم شده اید؟ بسیار باس مشکلی است مگر نه؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا ببینیم بازیکنان حرفه ای چه می کنند.

باس مورد نظر ما Imperator Mar’gok نام دارد. تنها گروه های بسیار کمی موفق به شکست او در سخت ترین درجه ممکن شده اند و در این میان گروه Paragon، رکورد بالاترین سرعت، یعنی ۱۸ دقیقه را در اختیار خود دارند. ویدئو موجود در انتهای مطلب را تماشا کنید و هنر این تیم را نظاره کنید.

Warlords of Draenor پنچمین بسته الحاقی بازی محبوب سبک MMORPG یعنی World of Warcraft قلمداد می شود که امکانات تازه ای را نیز به همراه داشته است. وقایع این بازی پس از World of Warcraft: Mists of Pandaria و در سرزمین Draenor ادامه خواهد داشت که زیستگاه اصلی نژاد Orc قلمداد می شود. همچنین شخصیت های افسانه ای که در سری های گذشته Warcraft شاهد بوده ایم یعنی Grom Hellscream ،Ner’zhul و Blackhand نیز حضور یافته اند.

طبق توضیحات Blizzard، بسته Warlords of Draenor موفق به دمیدن جان تازه ای در World of Warcraft شده است.

[jwplayer mediaid=”197944″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید