گیفت کارت
گیفت کارت

با بهترین بازی سال از دیدگاه Hideo Kojima آشنا شوید

۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۴

همگی ما آقای Hideo Kojima را به عنوان خالق سری بازی Metal Gear می شناسیم. سال 2014 کم کم رو به پایان است و امسال ما شاهد بازی های گوناگونی بودیم. حال به نظر شما، بهترین بازی سال از دیدگاه آقای Kojima چه می باشد؟ شاید تعجب کنید که ایشان یک بازی ساده را به عنوان بهترین انتخاب کرده اند اما حقیقت دارد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Kojima جدید ترین ساخته استدیو Liveshack یعنی “FRAMED” را در سایت توئیتر به عنوان بهترین بازی سال خود معرفی کرده اند. یک بازی مستقل معمایی که برای دستگاه های شرکت اپل با سیستم عامل iOS منتشر شده است. در این بازی شما وظیفه هدایت یک شخصیت سایه مانند را دارید اما کنترل آن مستقیما در دست شما نمی باشد. در عوض بایستی زمینه های محیط بازی را طوری تغییر دهید، که قهرمان بازی امن و امان به نقطه مورد نظر برسد. گیم پلی این بازی که با کنترلهای لمسی است، بسیار لذت بخش می باشد و شما شاهد سرنوشت شخصیت خودتان خواهید بود که با انتخاب های انجام شده، چه بلایی بر سرش خواهد می آید.

آقای Kojima در توئیتر گفته اند:

من بازی “FRAMED” که توسط استدیو Liveshack ساخته شده است را تجربه کردم. گیم پلی، صدا و گرافیک این بازی همگی عمیق هستند. بدون شک این بهترین بازی سال برای من است.

تجربه بازی FRAMED را به شما هم توصیه می کنیم. اگر هم با این عنوان آشنایی ندارید، تریلر زیر را تماشا کنید:

[jwplayer mediaid=”196690″]

دانلود با کیفیت HD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید