ویدئو آغازین Dying Light را در اینجا تماشا کنید

۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۶

استدیو Techland به عنوان سازنده بازی Dying Light، ویدئو آغازین این عنوان را منتشر کرده است. ویدئوهای آغازین هیچ گونه نمایشی از گیم پلی ندارند و چیزی هم از داستان لو نمی دهند اما می توانید با پیش زمینه داستان بیشتر آشنا شوید. برای دانلود ویدئو با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در Dying Light شما نقش یک بازمانده را در شهری هولناک ایفا خواهید کرد که مملوع از زامبی می باشد. ماموریت همیشه از صبح آغاز خواهد شد و شما باید تا قبل از شب به پناهگاه خود بازگردید. اگر موفق به این کار نشوید، با بدترین کابوستان ملاقات خواهید کرد. زامبی ها در شب به موجوداتی بسیار حراس آور تر تبدیل می شوند و مبارزه با دسته های بزرگ از آنها در تاریکی اصلا و ابدا کار آسانی نخواهد بود. به همین سادگی شما که یک شکارچی قحار در روز روشن بودید، حالا به یک طعمه تبدیل شده اید.

بازی Dying Light برای تمامی پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ (مصادف با ۹ بهمن) منتشر خواهد شد. نسخه های Xbox 360 و Playstation 3 نیز در دست ساخت بودند اما به دلیل ناتوانی این کنسول ها در اجرای بازی نامبرده، سازندگان بقیه مراحل ساخت را لغو کردند.

ویدئو آغازین را تماشا کنید و اگر هم به دنبال یک تریلر داستانی تر بودید، توصیه میکنیم به این خبر سر بزنید.

[jwplayer mediaid=”196584″]

دانلود با کیفیت HD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید