سونی: بهترین روزهای PlayStation 4 همچنان پیش رو هستند

۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۳

با توجه به اظهارات Fergal Gara رئیس PS انگلستان، با اینکه PlayStation 4 شروع فوق العاده ای داشت و در سال اول به خوبی عمل کرد، بهترین روزهای آن همچنان پیش رو هستند. نرم افزارها و بازی های ارائه شده برای این کنسول تا به حال عالی بوده اما عناوینی که معرف این نسل هستند هنوز عرضه نشده اند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

صحبت های وی در این باره:

به نظر من این سال دوم است که ما بازی هایی را می بینیم که با عرضه شان معرف و تعیین کننده این نسل هستند. بهترین ها برای PS4 همچنان پیش رو هستند. ما شروع های فوق العاده ای از فرانچایزهای بزرگی چون Call of Duty و Assassin’s Creed و عناوین جدید موفق و قوی ای مانند Destiny و Watch Dogs را دیده ایم اما اگر بخواهم صادق باشم، بازی های بزرگی که معرف این نسل هستند هنوز عرضه نشده اند.

Gara به گذشته اشاره داشت و گفت که اولین بازی خاطره انگیز PlayStation اول، تا سال 1996 (یعنی دو سال بعد از لانچ کنسول در ژاپن) عرضه نشد. سپس ادامه داد:

این نشان می دهد که برای یک پلتفرم، مدتی زمان لازم است تا جا بیفتد و سازندگان نیز با آن آشنا بشوند. در واقع، می بینید که دو بازی The Last of Us و GTA V سال گذشته عرضه شدند و از بزرگ ترین بازی های صنعت بودند؛ این یک نشانه خوب از فرایند و تکامل اینگونه چیزها در سال های متعدد است.

سونی برای سال 2015، بازی های خوبی را برای کنسول نسل هشتمی خود دارد که از آن ها می توان به Uncharted 4: A Thief’s End، Bloodborne و The Order: 1886 اشاره داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید