گیفت کارت
گیفت کارت

فردا منتظر نمایشی از نسخه PC عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes به صورت زنده باشید

۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۹

هم اکنون اطلاع داریم و دارید که این روز ها یکی از بزرگترین خواسته های بازیبازان سیستم های شخصی یا PC عرضه جدیدترین نسخه بازی Metal Gear Solid V: Ground Zeroes برای PC می باشد. همانطور که می دانید تاکنون از سوی کونامی چیزی به صورت رسمی برای نسخه PC بازی Metal Gear Solid V: Ground Zeroes منتشر، لیک و اعلام نشده است.

خوشبختانه چندی پیش اعلام شده که یکی از شرکت های ژاپنی فردا به صورت زنده از نسخه PC عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes به صورت زنده در Kojima Station نمایش خواهد داشت.

همانطور که اطلاع دارید حدود چند وقت پیش از آخرین اخباری که در مورد این نسخه از عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes منتشر و اعلام شده بود تاریخ انتشاری به صورت غیر رسمی بود. طبق تاریخ انتشار غیر رسمی اعلام شده، نسخه PC این عنوان در تاریخ 18 دسامبر (27 آذر) منتشر خواهد شد. ولی هم اکنون این تاریخ انتشار به صورت رسمی در صفحه استیم این بازی قرار گرفته است. بعد از اعلام خبری چون داشتن نمایش از این نسخه بازی به نظر می رسد این عنوان قطعاً برای PC منتشر خواهد شد.

به زودی باید منتظر حوادثی و اخباری که، بعد از این نمایش منتشر و اعلام خواهد شد ماند.

فردا به صورت کاملاً زنده، در صورت علاقه می توانید به مشاهد نمایشی از این نسخه بازی پر طرفدار Metal Gear Solid V: Ground Zeroes در وب سایت هایی مانند یوتیوب بپردازید. به زودی منتظر اخباری جدید تر و مهم تر درباره نسخه PC این عنوان نیز باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید