بسته الحاقی The Dark Below برای کاربران PS4 مشکل ساز شده است

۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۴

کاربران شبکه PSN، پس از اینکه بسته الحاقی The Dark Below را برای عنوان Destiny خریداری کردند، برای ورود به بازی دچار مشکلاتی شده اند و گزارش یک خطای خسته کننده از سوی سرور های سونی را داده اند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

افرادی که بسته الحاقی The Dark Below را خریده اند، نمی توانند با کنسول PS4 وارد بازی Destiny شوند. این مشکل هنوز از سوی دارندگان کنسول PS3 گزارش نشده است اما ممکن است برای آنها نیز چنین مشکلی پیش آید.

شرح مشکل چنین است که زمانی که بازیکنان قصد اجرای بازی را دارند، هنگام شروع شدن بازی شمارش معکوسی به آنها نشان داده می شود با مضمون اینکه این عنوان به زودی منتشر خواهد شد و تا منتشر شدن آن باید صبر کنید. این پیام، همانند همان پیغامی است که بازیکنان زمان Pre-Order کردن بازی ها، به نمایش آنها در می آید.

این واضح است که برای این دسته از خطا ها، قطع و وصل کردن اینترنت و یا خاموش و روشن کردن کنسول، کمکی به حل مشکل نخواهد کرد.
اگر شما نیز دچار این مشکل شده اید، از حذف کردن و نصب مجدد بازی واین قبیل کارها پرهیز کرده و تا برطرف شدن تمامی مشکلات جدیدی که برای شبکه PSN پیش آمده است، صبر کنید.

بسته الحاقی The Dark Below در تاریخ 9 دسامبر منتشر شده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید