مدیر سابق بخش بازی های مستقل نینتندو با Discord Games همکاری می کند

۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۶

امروز Dan Adelman و Discord Games همکاریشان برای ساخت بازی Chasm را علنی کردند. بازی Chasm در سبک سکو بازی دو بعدی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

Adelman اگوست سال پیش از نینتندو امریکا پس از 9 سال فعالیت و همکاری با سازندگان مستقل جدا شد. حال معلوم شده است که او در حال همکاری با Discord Games در بخش استراتژی های کاری و زمینه های مختلف اعم از بازاریابی و ایجاد فرصت های شغلی می باشد. این خبر در حالی منتشر شده است که از همکاری Adelman با Tom Happ بر روی بازی Axiom Verge بیش  از دو ماه نمی گذرد. این گونه که به نظر می رسد در اینده شاهد همکاری های بیشتری میان او و سازندگان بازی های مستقل خواهیم بود.

Adelman می گوید:

بسیار از همکاری با Discord Games برای کار بر روی بازی Chasm هیجان زده و خرسند هستم. زمانی که در حال بررسی نسخه الفای این بازی بودم، مسحور سبک طراحی، طراحی های متنوع مراحل و نقشه های جهان بازی شدم. هیچ گاه دو پلیر متفاوت، راهی یکسان را در این بازی طی نمی کنند. یک بازی تمام عیار که واقعا دوست داشتم بخشی از ان باشم.

Chasm در دسته بازی های procedurally-generated (ساخت محتوای گرافیکی توسط کامپیوتر میزبان) قرار می گیرد. این بازی مخلوطی از بهترین عناصر سبک Hack and Slash و Dungeon Crawl (یکی از سناریو های نقش افرینی فانتزی) می باشد. این بازی برای PS4 و PC در حال توسعه است و در نیمه دوم سال 2015 منتشر می شود.

0
0