گیفت کارت
گیفت کارت

Target Acquired در Kickstarter

۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۵

Target Acquired در سبک endless side scrolling و run and gun می باشد. این بازی که در هفته آخر کمپین Kickstarter بسر می برد، توسط سازنده اندونزیایی TouchTen Games در حال ساخت است. این پروژه به هدف اولیه خود رسیده و در حال تلاش برای دستیابی به اهداف بعدی است.

Target Acquired داستان سنتی موش و گربه را روایت می کند. در این بازی باید در قالب پلیسی ژاپنی که گربه است قرار گرفته و تلاش کنید که موش سایبورگ باهوش و شیطانی را دستگیر کنید. سازنده این بازی را Temple Run با ظاهر Mega Man توصیف می کنند. Mega Man تاثیر بسزایی بر روی بازی داشته. TouchTen آهنگساز افسانه ای Manami Matsumae را نیز به خدمت گرفته اند. Manami Matsumae موسیقی Mega Man و عناوین مشهوری از جمله Shovel Knight را ساخته است. Manami Matsumae گفته است:

این اولین پروژه من با یک کمپانی اندونزیایی است و این پروژه متطلق به “غرب” نیست، بهمین دلیل من خیلی هیجان زده ام.

مطمئنا از لحاظ موسیقی این بازی فوق العاده خواهد بود. بنظر می رسد بازی سریع و سرگرم کننده است. داستان ساده بوده و به خوبی با سبک هنری مطابقت دارد. گیم پلی از دویدن، تیراندازی، جا خالی دادن، رانندگی، مبارزه با باس ها و ارتقا سطح تشکیل شده است. تمامی عناصر کلاسیک در بازی اعمال شده اند. همچنین برای حامیان جوایزی از جمله دسترسی زودتر از موعد به بازی، دریافت تی شرت، تفنگ اسباب بازی و حضور به عنوان شخصیت مهمان در بازی، در نظر گرفته شده است. با اینکه تنها 7 روز به پایان کمپین مانده است، هدفی 16هزار دلاری برای اضافه کردن زرهی جدید با قابلیت های حماسی تعیین شده است. همچنین مسابقه ای برای دریافت CD امضا شده ای برگزار شده است. TouchTen Games از تیمی پرشور و با سابقه در بازی های موبایل تشکیل شده است. از ساخته های آن ها می توان به Cute Kill و Ramen Chain اشاره کرد.

0
0