اطلاعات جدیدی از حیات وحش بازی MGS V: The Phantom Pain منتشر شد

۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۳

هیدئو کوجیما، خالق فرانچایز Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain، طی آخرین برنامه پخش شده از طریق ایستگاه Kojima Station اقدام به صحبت درباره حیات وحش و حیوانات موجود در بازی MGS V: TPP کرد.

بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain اولین عنوانی در سری MGS می باشد که دارای جهان آزاد بوده و در آن بازیکنان می توانند محیط بازتر و آزادتری را به نسبت عناوین پیشین این فرانچایز تجربه کنند و به موجب همین محیط بازی از نظر حیوانات و حیات وحش نیز متناسب با جهان باز بازی خواهد بود که تا به حال برخی از این حیوانات در تریلرهای منتشر شده از بازی مشاهده شده اند.

کوجیما در اذعانات خود راجع به حیوانات بازی MGS V: TPP به این موضوع اشاره می کند که حیوانات می توانند به بازیکنان یا دشمنان آن ها حمله ور شوند. او عنوان کرد که در بررسی که از بازی داشته است در قسمتی به این مورد برخورد داشته که یک حیوان وحشی به یک سرباز حمله ور می شود و او را می خورد.

علاوه بر موضوع حمله حیوانات به انسان ها، زمانی که از او سؤال شد که آیا حیوانات به یکدیگر هم حمله می کنند یا خیر، کوجیما این موضوع را تأیید کرد. بنابراین بازیکنان باید علاوه بر سربازان دشمن، مراقب حیات وحش موجود در بازی نیز باشند. همچنین با استفاده از ترفندهایی امکان سود بردن از حیوانات برای بازیکنان وجود دارد. برای مثال بازیکنان می توانند با استفاده از سیستم تسخیر اشیا و حیوانات در بازی، حیوانات وحشی را تسخیر کنند و دستور رها کردن آن ها را در نزدیکی دشمنان بدهند تا باعث ایجاد دردسر برای دشمنان بشوند.

یکی از موارد دیگری که در سیستم حیات وحش بازی مد نظر قرار گرفته شده، چرخه ی زمانی و روز و شب است که باعث تأثیر بر روی حیات وحش بازی می شود.

بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain در سال 2015 برای پلتفرم های PlayStation 4، PlayStation 3، Xbox One، Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید