گیفت کارت
گیفت کارت

مقایسه ویدیویی گرافیک بازی Call of Duty: Advanced Warfare بر روی Xbox One و Xbox 360

۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۹

بازی Call of Duty: Advanced Warfare دو روز دیگر و در تاریخ ۴ نوامبر (۱۳ آبان) عرضه رسمی خواهد شد. البته به نظر می رسد این بازی در حال حاضر به صورت غیر رسمی به انتشار رسیده و افرادی تاکنون موفق به تجربه آخرین عنوان از سری Call of Duty شده و اطلاعات و اخباری را نیز در شبکه های اجتماعی از این بازی به اشتراک گذاشته اند. برای مثال می توان به مد زامبی در این بازی اشاره کرد که تریلر کوتاهی از آن نیز به انتشار رسید. یکی از اطلاعاتی که برای بازیکنان Call of Duty می تواند جالب توجه باشد، تفاوت بین نسخه های نسل هشتمی این بازی با نسخه های نسل هفتمی بازی است به این دلیل که دو استودیو مختلف وظیفه ساخت CoD: AW برای این دو نسل را بر عهده گرفته اند.

به این ترتیب که وظیفه ساخت نسخه های نسل هشتمی به همراه نسخه PC بازی بر عهده استودیو Sledgehammer بوده و نسخه های PlayStation 3 و Xbox 360 بازی را استودیوی High Moon تحت نظر استودیوی اصلی سازنده این عنوان، Sledgehammer، انجام داده است. حجم نسخه های ساخته شده توسط استودیو Sledgehammer برای کنسول Xbox One حدود ۴۶ گیگابایت و برای PlayStation 4 و PC حدود ۴۰ گیگابایت است در حالی که حجم بازی بر روی PlayStation 3 حدود ۱۴ گیگابایت و بر روی کنسول نسل هفتمی مایکروسافت ۱۶٫۶ گیگابایت می باشد.

حال ویدیویی ۷ دقیقه ای که تفاوت بین نسخه ی Xbox One و Xbox 360 بازی را به نمایش می کشد منتشر شده است تا اولین مقایسه کیفیت بازی بر روی کنسول های مختلف و PC از مقایسه بین این دو کنسول شروع شود و مطمئناً در روزهای آینده مقایسه های زیادی مخصوصاً بین دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One صورت خواهد گرفت.

ویدیوی منتشر شده از قسمت پایین قابل مشاهده و با کیفیت های مختلف قابل دانلود است. پیشنهاد می شود برای ارزیابی تفاوت های بین کیفیت اجرای بازی بر روی دو کنسول Xbox One و Xbox 360، در صورت امکان ویدیوی ۱۰۸۰p را دریافت کنید.

[jwplayer mediaid=”190731″]

دانلود ویدیو ۱۰۸۰p با حجم ۲۳۸ مگابایت
دانلود ویدیو ۷۲۰p با حجم ۱۲۸ مگابایت
دانلود ویدیو ۴۸۰p با حجم ۶۸ مگابایت

همان طور که در ابتدای خبر اشاره شد، بازی Call of Duty: Advanced Warfare ساخته شده توسط دو استودیو Sledgehammer و High Moon در تاریخ ۴ نوامبر به صورت رسمی برای پلتفرم های PlayStation4، PlayStation 3، Xbox One، Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید