با تصاویر جدید بازی Assassins Creed Unity همراه شوید|پس رفت نسبت به اول کار

۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۱

مدت زیادی تا انتشار یکی از دوست داشتنی ترین بازی های سال 2014، یعنی بازی Assassins Creed Unity نمانده است. در حدود 2 هفته اخیر، سازنده و ناشر بازی یوبیسافت تریلر ها، اطلاعات و تصاویری از این بازی منتشر کرده است. که از مهمترین آن ها می توان به سیستم مورد نیاز بازی برای PC اشاده کرد. 2 روز پیش بود که یکی از کاربران سایت NeoGaf، ویدئویی بسیار کوتاه از قسمت شروع بازی منتشر کرد. این طور که به نظر می رسد، آن کاربر تنها کسی نبوده که در PS4 خود بازی را انجام داده است. زیرا امروز یکی از اشخاصی که گیم پلی بازی نهایی را انجام داده، تصاویری از بازی منتشر کرده است تا، تغییر گرافیک خود بازی نسبت به عکس ها و تریلر های به نمایش در آمده قبلی ۀن را به طرفداران نشان دهد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در این تصاویر، شما می بینید که گرافیک موجود در بازی واقعا فوق العاده است و مطمئنا مجذوب آن خواهید شد. اما گرافیکی که در بازی وجود دارد و در تریلر ها و عکس های پیشین به نمایش در می آمد، با هم تفاوت بسیاری دارند. به عنوان مقال می بنید که طراحی صورت الیزه (Elise) نسبت به عکس ها و تریلر های قبلی اصلا خوب نیست. این طور که در این عکس ها به نظر می رسد، گرافیک داخل بازی از پردازش بسیار خوبی بهره مند نیست.

تصاویر منتشر شده:

داستان بازی در زمان انقلاب فرانسه رخ می دهد. شما باید در نقش آرنو دوریان، به دوستان قاتل خود کمک کنید تا انقلاب به پیروزی برسد. البته آرنو ماموریت های زیادی برای رستگاری خویش نیز انجام خواهد داد.بازی Assassins Creed Unity قرار است در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۴ (۱۹ آبان ۱۳۹۳) برای کنسول های PC،PS4،،XBOXONE، منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید