گیفت کارت
گیفت کارت

مدیر پروژه Far Cry 4: رزولوشن اهمیت دارد

۶ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۲

Alex Hutchinson، مدیر پروژه بازی Far Cry 4، در مصاحبه ای اخیراً اذعان کرده بود که رزولوشن 1080p منجر به فروش بیشتر بازی ها نمی شود. اما امروز در گفتگویی که این عضو استودیو Ubisoft Montreal در توییتر خود با یکی از طرفداران این بازی داشته است به نظر می رسد که نسبت به اظهارات پیشین خود تغییر موضع داده و اذعان کرد که رزولوشن بازی اهمیت دارد و سازندگان Far Cry 4 تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می دهند.

گفتگوی صورت گرفته بین Hutchinson و این طرفدار این طور شروع شد که طرفدار خطاب به Hutchinson گفت تلویزیون های بزرگ تر رفته رفته ارزان تر از قبل می شوند و به همین دلیل رزولوشن بازی اهمیت دارد. Hutchinson در جواب گفت:

“رزولوشن اهمیت دارد و ما تلاش خود را برای انجام بهترین کار ممکن انجام می دهیم اما گیم پلی بازی باید از اهمیت بیشتری برخوردار باشد.”

در ادامه از Alex Hutchinson سؤال شد که آن ها چه کاری می توانند با رزولوشن پایین تر با گیم پلی بازی انجام دهند که با رزولوشن 1080p قادر نیستند؟ Hutchinson به این صورت پاسخ داد:

“با رزولوشن کمتر می توان منابع در دسترس سیستم را برای AIهای بیشتر، حیوانات بیشتر، تجربیات بیشتر و هر آن چه یک بازی را شکل می دهد صرف کرد.”

علاوه بر این، مدیر پروژه ی بازی Far Cry 4 تأیید کرد که بسیاری از کدهای این بازی برگرفته از بازی Far Cry 3 هستند و تمام بازی ها با استفاده از موتورهای بازی سازی موجود ساخته می شوند. یوبیسافت نیز تأیید کرده است که سازندگان Far Cry 4 برای اجرای بازی با رزولوشن 1080p و نرخ فریم 60fps بر روی هر دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One در حال تلاش هستند.

بازی Far Cry 4 در تاریخ ۱۸ نوامبر در منطقه آمریکای شمالی و ۲۰ نوامبر در اروپا برای پلتفرم های PlayStation 4، PlayStation 3، Xbox One، Xbox 360 و PC عرضه می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید