اطلاعات جدیدی از به روزرسانی 2.00 کنسول PS4 منتشر شد | تم چه رنگی دوست دارید؟

۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۷

ساعاتی پیش اطلاعات جدیدی از به روز رسانی 2.00 کنسول PS4 ملقب Masamune به منتشر شده است که بر این اساس ویژگی های بزرگی همچون به اشتراک گذاشتن بازی؛ استفاده از یوتیوب و تم های جالبی به PS4 اضافه می شوند. البته اینطور که پیداست ویژگی های این برروز رسانی به اینجا ختم نمی شود و به وسیله ی آن شما می توانید دوستان بیشتری پیدا کنید یا به هنگام بازی کردن به گوش دادن آهنگ مورد علاقیتان بپردازید و حتی رنگ تم کنسول خود را متناسب با سلیقیتان تنظیم کنید.

 همچنین اعلام شده است شرکت سونی اینک که نزدیک بر یک سال از توزیع PS4 می گذرد در پی بهبود تجربه ی بازیباز از این کنسول می باشد. و تلاش دارد استقبال ها را از PS4 افزایش دهد. افزون بر این اطلاعات کامل تری در باره ی ویژگی های این به روزرسانی منتشر شده است که به شرح زیر می باشد :

استفاده از موزیک به وسیله ی USB : به این ترتیب صاحبان PS4 می توانند در پس زمینه ی کنسول خود در زمانی که مشغول اجرای یک بازی می باشند به وسیله ی یک USB به گوش دادن موزیک نیز بپردازند. که در این حالت پس از اتصال USB یک گزینه ی جدید برای اجرای موسیقی در کنسول شما نمایش داده می شود. همچنین شما در PS4 از موزیک هایی با فرمت  MP3, MP4, M4A, و 3GP می توانید بهره ببرید.

تغییر دادن رنگ ها : اینک شما می توانید رنگ پس زمینه ی کنسول خود را به یکی از رنگ های طلایی، آبی، قرمز، سبز، بنفش، صورتی، خاکستری تغییر دهید.

بازی کنانی که ممکن است شما بشناسید : این طور که مشخص شده است بعد از استفاده از این آپدیت PS4 در بخشی با نام “تازه چه خبر” افرادی که ممکن است شما بشناسید را برای دوستی به شما معرفی می کند.

بخش پخش زنده : به وسیله ی Masamune هم اکنون بهبود هایی در این زمینه صورت گرفته است و دارندگان PS4 می توانند در برنامه ی  Live From PlayStation کانال مورد علاقه ی خود و یا کانال PlayStation را انتخاب کنند. شایان به ذکر است که کانال  PlayStation برای پخش برنامه های رسمی از پلی استیشن است. اینک در Live From PlayStation آن شما می توانید یک بازی  را جست و جو کنید یا به نظاره ی بخش آرشیو آن بپردازید.

محتوا و کتابخانه : محتوای این بخش مجددا طراحی شده است و صاحبان PS4 هم اکنون می توانند سریع تر و آسان تر به برنامه ها و بازی های مورد استفاده ی خود دسترسی پیدا کنند. به شکلی که شما اینک به سادگی می توانید 15 برنامه ی یا بازی  اخیری را که استفاده کرده اید را مشاهده نمایید افزون بر این در قسمت کتابخانه نیز تغییراتی رخ داده است که در حال حاضر شما می توانید بازی / نرم افزار / تلویزیون و ویدئو خود را بر اساس نام، استفاده ی اخیر یا زمان نصب مرتب کنید.

یشرفت دستورات صوتی: قابلیت های صوتی و صدای این کنسول بهبود یافته است و در هم اکنون بازیبازان با گفتن کلمه ی ” PlayStation ” می توانند دستورات معینی را به دستگاه بدهند. علاوه بر این هم اکنون به لیست این دستورات مواردی از قبیل فرمان “شروع پخش”یا “پایان پخش” افزوده شده است.

افزودن به کتابخانه: به وسیله ی این ویژگی جدید در حال حاضر شما می توانید در صورت تمایل از بازی های ماهانه و رایگان PS Store بدون دانلود کردن آنها استفاده کنید.

همچنین علاوه بر اطلاعات بالا تصاویر جدیدی نیز از این به روز رسانی منتشر شده است که در پایان شما را به مشاهده ی آنها دعوت می کنیم:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید