با یک ساعت از نمایش گیم پلی بازی Samurai Warriors 4 همراه شوید

۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۲

شرکت Tecmo Koei، سازنده سری بازی های  Dynasty Warriors و Orochi Warriors و Samurai Warriors، و همچنین سازنده جدیدترین نسخه این سری ها یعنی Samurai Warriors 4، ویدئو ای زیبا اما طولانی از گیم پلی این بازی منتشر کرد که اگر از طرفداران این سری بازی ها باشید، نباید آن را از دست بدهید. برای دانلود شا مشاهده این ویدئو زیبا با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این ویدئو گیم پلی، به طور زنده و مستقیم از اجرای نسخه PS4 این بازی برروی کنسول نام برده، با فریم ۶۰fps و کیفیت ۱۰۸۰p، فیلم برداری شده است. در این گیم پلی، شما در بخش Story Mode به عنوان اولین مبارزه، قسمت Legend Of The Oda را انجام خواهید داد. در این گیم پلی، شما گرافیک عالی و فوق العاده بازی برروی کنسول PS4 را خواهید دید. همچنین سیستم مبارزات خوب بازی را می بینید که چه تغییراتی کرده است. این گیم پلی، به زبان اصلی بازی یعنی ژاپنیو با زیرنویس انگلیسی می باشد. قابل ذکر است که بدانید زمان این ویدئو گیم پلی حدودا ۶۰ دقیقه یا یک ساعت می باشد.

مشاهده آنلاین تریلر

[jwplayer mediaid=”187221″]

دانلود ویدئو با کیفیت HD

دانلود ویدئو با کیفیت SD

عنوان Samurai Warriors 4 در سبک هک و اسلش (Hack And Slash) می باشد که توسط Omega Force در حال ساخته شدن است و برای پلتفرم های PlayStation 4, PlayStation 3 و PlayStation Vita در تاریخ ۲۱ اکتبر (۱ آبان) در آمریکای شمالی و در تاریخ ۲۴ اکتبر (۴ مهر) در اروپا توسط Tecmo Koei منتشر خواهد شد. قیمت نسخه PS4 بازی ۶۰ دلار (۱۵۰ هزار تومان) است و قیمت نسخه PS3 بازی نیز ۵۰ دلار (۱۲۵ هزار تومان) می باشد. نسخه PS Vita نیز با قیمت ۴۰ دلار (۱۰۰ هزار تومان) عرضه خواهد شد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید