TGS 2014: با نمایشی جدید از گیم پلی بازی Bladestorm: The Hundred Years’ War & Nightmare همراه باشید

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۸

امروز  طی برگزاری مراسم TGS 2014، شرکت Tecmo Koei، به همراه سازنده بازی Bladestorm: The Hundred Years War & Nightmare، یعنی استودیو Omega Force، گیم پلی ای از این بازی زیبا منتشر کردند که می توانید در ادامه مطلب این گیم پلی زبا را مشاهده کنید.

شما در بازی  Bladestorm: The Hundred Years’ War & Nightmare  یا با نام فارسی “طوفان شمشیر: جنگ ها و کابوس های ۱۰۰ ساله، می توانید ارتشی برای خود درست کرده و در چهار گروه ۲۰۰ نفره از سریازان، آن ها را اداره کنید. شما در  Bladestorm: The Hundred Years’ War & Nightmare، بایستی که در زمان جنگ های صدساله بین انگلستان و فرانسه به نبرد بپردازید و به سلیقه و علاقه خودتان، یکی از آن ها را پیروز سازید. در گیم پلی بازی، بخشی به نام “Nightmare” یا “کابوس ها” هم وجود دارد که، با ورود به این بخش، می توانید با موجوداتی خیالی مانند گابلین ها، غول های زشت و ترسناک، و اژدها ها مبارزه کنید. همچنین در این بخش شما می توانید موجودات دلخواه خود را هم طراحی کنید و به مبارزه با موجودات نامبرده شده بپردازید. همچنین سازندگان بازی اعلام کرده اند که، بخش چند نفره بازی، کاملا با بازی معمولی فرق کرده و شما در این بخش هم می توانید، شخصیت مورد علاقه خود را طراحی کنید. همچنین سازندگان قول داده اند که، این بخش بازی دارای عناصر بسیاری خواهد بود که در اکثر بازی های دیگر Tecmo Koei در این سبک، وجود نداشته اند.

مشاهده آنلاین گیم پلی

[jwplayer mediaid=”184143″]

دانلود گیم پلی با کیفیت FULL HD

دانلود گیم پلی با کیفیت HD

دانلود گیم پلی با کیفیت SD

Bladestorm: The Hundred Years’ War & Nightmare، در همین سال ولی در تاریخ نامعلومی، برای کنسول های Xbox One؛ PS4 و PS3 منتشر خواهد شد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید