TGS 2014: تریلر جدیدی از بازی Deep Down منتشر شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۲

امروز یکی از بزرگ ترین مراسم ها و نمایشگاه های سالانه دنیای بازی ها، یعنی مراسم Tokyo Game Show 2014 یا به اختصار TGS 2014 برای اولین روز برگزار شد و حدودا 2 ساعت قبل به اتمام رسید. در این مراسم از بازی های زیادی تریلر یا گیم پلی منتشر شد و اطلاعات زیادی هم درباره آن ها. مانند بازی های Bloodborne و Final Fantasy XV. حال تریلری از گیم پلی یکی دیگر از این بازی ها منتشر شده است. برای مشاهده این تریلر زیبا با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این تریلر در زمان حال و گذشته اتفاق خواهد افتاد. شما شخصیت های اصلی را می بینید که با یکدیگر، با موجودات نابودگر مبارزه می کنند. حتما این ویدئو را مشاهده کنید.

مشاهده آنلاین تریلر

[jwplayer config=”player” mediaid=”183548″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

شما در Deep Down، نقش مردی را بازی می کنید که در سال 2094 و در شهر نیویورک زندگی می کند، اما می تواند با کار هایی به سال 1494 سفر کند. این بازی فقط آنلاین می باشد یعنی شما تنها می توانید به صورت Co-op و چهار نفره بازی را اجرا کنید. این عنوان توسط Capcom Online Games و SCE Japan Studio ساخته شده، و توسط خود شرکت Capcom هم در تاریخ نامعلومی، برای پلتفرم نسل هشتمی PS4 منتشر می شود. قابل ذکر است که بگوییم، این بازی در سبک اکشن نقش آفرینی (RPG) می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید