دلایل انتخاب T-Bone به عنوان شخصیت اصلی در Watch Dogs: Bad Blood

۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰

DLC جدید Watch Dogs به نام Bad Blood، در تاریخ ۲۳ سپتامبر برای دارندگان نسخه season pass و در تاریخ ۳۰ سپتامبر برای تمامی کاربران عرضه می شود. در حالی که در بازی اصلی Aiden Pearce روایت را به عهده دارد، اما در Bad Blood در قالب T-Bone به انجام بازی خواهند پرداخت.

در نسخه اصلی Watch Dogs، شخصیت T-Bone به عنوان هکری مهربان به تصویر کشیده شده است، اما مشخصا در این DLC بازیکنان در قالب او قرار می گیرند. در مصاحبه ای با مدیر تولید Watch Dogs، آقای David Theriault، از دلایل انتخاب T-Bone سوال شده است.

دلایل بسیاری برای انتخاب T-Bone وجود دارد. اولا، ما فکر می کنیم این شخصیت مورد علاقه همه است. او شخصیت قوی دارد و محبوب بازیکنان است، و آشکار بوده که او انتخابی درست و مناسب است.

او اضافه می کند، گروه می دانست که بک هکر دیگر برای Watch Dogs: Bad Blood نیاز است. Theriault  همچنین گفته است، که تیم به شخصی نیاز داشتند که بتواند مبارزه را ادامه دهد.

ما به فردی نیاز داشتیم که هر دو شرط لازم را داشته باشد، و T-Bone بسیار مناسب بود. او جزئی از جامعه هکرهای قدیمی بوده، به علاوه او می تواند محتوای مناسبی ایجاد کند. T-Bone واقعا انتخاب مناسبی بوده، و همه او را دوست دارند.

Watch Dogs نقدهای ضد و نقیضی دریافت کرد. ادامه قابلیت هک کردن با شخصیتی جدید، شاید بتواند به این عنوان فرصتی دوباره دهد. Watch Dogs: Bad Blood در تاریخ های ۲۳ و ۳۰ سپتامبر برای تمامی پلتفرم ها به جز Wii U عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید