Microsoft Studio به دنبال ساخت یک Gears of War برای Xbox است | پای Unreal Engine 4 در میان است

۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۳

اینک Rod Fergusson در استودیو خود بعد از گذراندن ده سال در Irrational Games زیر نظر 2K به خوبی برای رهبری یک تیم بازی سازی و هدایت استودیو   Microsoft’s Black Tusk آماده است و به دنبال ساخت یک Gears of War برای Xbox می باشد. در همین راستا Fergusson صحبت هایی را با اعضای استودیو خود و طرفداران انجام داده است.

Gears of War جدید نخستین بازی بزرگ و انحصاری این استودیو برای  Xbox One می باشد و به همین دلیل Rod Fergusson و تیمش بسیار هیجان زده می باشند و Fergusson احساسات خود را در این باره چنین بیان کرده است :

استودیو ما هیجان زده و پر انرژی می باشد، اعضای تیم ما با تجربه هستند و آماده می باشند تا حماسه های سری Gears را ادامه دهند. ما حدود هفت سال با این سری زندگی کرده ایم و به دنبال ایجاد حماسه های جدیدی برای مردم هستیم. همچنین زمانی که شما به تیم ما در  Black Tusk  نگاه می کنید تنها هیجان، انرژی و نکات مثبت می بینید. علاوه بر این بخش چند نفره ی Gears of War  مسائل متفاوتی را در بر دارد و این تنها به شور و اشتیاق تیم ما می افزاید.

افزون بر این  Rod Fergusson بیان کرده است در حال حاضر Black Tusk  در حال کار کردن با Unreal Engine 4 می باشد. بنابراین می تواند حماسه ی جدیدی در سری Gears با سخت افزار های نسل جدید انجام دهد. در همین راستا Fergusson افزوده است :

ما در حال بهینه سازی این موتور ( Unreal Engine 4 ) می باشیم تا یک نسخه ی برجسته از سری بازی  Gears of War را پدید آوریم.

علاوه بر این Rod Fergusson از سختی های ساخت یک بازی جدید و رهبری یک تیم تازه تاسیس برای ساخت  بازی در دنیای Gears نیز سخنانی را بیان کرده است. در پایان تنها می بایست صبر کرد و دید مایکروسافت چه تصمیماتی را برای این سری پرطرفدار اتخاذ می کند و چه زمانی نسخه ی جدید سری  Gears of War را معرفی می کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید