تریلری از بازی Sherlock Holmes: Crimes & Punishments منتشر شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۳

شما از بازی Sherlock Holmes چه انتظار هایی دارید؟ دوست دارید تا چه حد این بازی به جزئیات و توجه کند؟ حال هم اکنون یک تریلر از بازی Sherlock Holmes: Crimes & Punishments منتشر شد که در آن ویژگی های جدیدی از بازی مانند تغییر قیافه و یا حتی مسابه قه مچ اندازی در بازی را به نمایش می گذارد. شما می توانید این تریلر را در ادامه این خبر مشاهده کنید.

هدف و تمرکز این تریلر بر نشان دادن تغییر قیافه و سیستم تعاملی بازی نظیر  صحبت و کسب اطلاعات با دیگر شخصیت های داخل بازی و نیز اهمیت اینگونه تعامل ها در روند حل معما های موجود در بازی بود، همچنین در این تریلر ویژگی fast travel موجود در بازی نیز به نمایش در آمد؛ شما می توانید در ادامه تریلر مذکور را مشاهده و یا دانلود کنید:

[jwplayer mediaid=”181445″]

دانلود تریلر

تفسیر تریلر:

شما در این تریلر مشاهده می کنید که ظاهر خود را از شکل یک کار آگاه به شکل یک ملوان در می آورد -می توان مشاهده کرد که برای این کار شرلوک هلمز لباس ها مانند عینک، پیراهن، شلوار، کلاه خود و نیز ویژگی های صورت مانند مدل موی و سبیل خود را تغییر می دهد- همچنین در این تریلر میتوان مشاهده کرد که شرلوک از محل اقامت خود یعنی خیابان بیکر با استفاده از قابلیت fast travel به منطقه Sea Witch منتقل می شود و در انجا به یک میخانه رفته و در آنجا با یک ملوان که یک مظنون است صحبت کرده و برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در یک مینی گیم مچ اندازی وی را شکست می دهد از نکاتی که در این تریلر قابل توجه بود همراه نبودن دکتر واتسون با شرلوک هلمز بود.

طبق اطلاعات موجود بازی Sherlock Holmes: Crimes & Punishments قرار است در تاریخ ۳۰ سپتامبر امسال ( ۸ مهر ) برای پلتفرم های PS4، PS3، Xbox 360، Xbox ONE و PC منتشر شود.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید