برای نصب Driveclub به حداقل 17 گیگ فضای خالی احتیاج دارید| از هفته بعد، قسمت پیش خرید بازی در PS Store فعال می شود

۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۸

امروز شرکت Sony Camputer Entertaiment، ناشر بازی Driveclub، و Evolotion Studios، استودیو سازنده بازی Driveclub، اخبار جدیدی درباره این بازی انتشار دادند. در این بین،  فضای موردنشاز برای نصب بازی هم اعلام شده است. البته در این اخبار این هم اعلام شده است که از کی می توان بازی را پیش خرید یا Pre-order کرد. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Evolotion Studios، برای این که بتواند نقشه های خود را بر روی Driveclub پیاده کند و همینطور بتواند برروی DLC ای که قرار است در ژوئن 2015 برای این بازی منتشر شود کار کند، این بازی را گلد کرده است. حال امروز، کارگردان بازی Driveclub، آقای Paul Rustchynsky در توئیتر خود اطلاعات جدیدی از بازی منتشر کرده است که در این بین فضای مورد نیاز بازی هم دیده می شود. این اطلاعات به شرح زیر می باشد:

بعد از این که ما Driveclub را به حالت گلد در آوردیم، سوال های زیادی از ما درباره این که برای نصب بازی به چه قدر فضا نیاز است، پرسیده شده است. حال من به این سوالات جواب می دهم، شما برای نصب بازی در اول و آخر فقط به 17 گیگابایت فضای خالی نیاز دارید.

این که شما می توانید بازی را فقط با فضای 17 گیگ نصب کنید، بسیار خوب است و مارا تحت تاثیر قرار می دهد و بسیار ویژه می باشد، زیرا با این که شما Driveclub را با کیفیت 1080p اجرا می کنید، باید مطمئنا انتظار فضای بیشتری را می داشتید.

همچنین آقای Paul Rustchynsky درباره زمان بروزرسانی پیش خرید ها اعلام کردند که:

من می گویم که شما از هفته بعد می توانید این کار را انجام دهید، اما قول نمی دهم چون که، من به صورت مستقیم با خرده فروشان PS Store معامله نکرده ام.

Driveclub یک بازی در سبک ریسینگ می باشد که توسط Evolotion Studios ساخته شده، و قرار است توسط Sony Camputer Entertaiment، برای کنسول نسل هشتمی همین شرکت، یعنی PS4 در تاریخ 7 اکتبر 2014 (15 مهر 1393) منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید