یک تریلر سینماتیک از بازی Destiny منتشر شد| سه نفر در مقابل یک دنیا

۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۵

به فاصله چند روز مانده از انتشار رسمی بازی Destiny یک تریلر سینماتیک از این بازی منتشر شد تا علاقه مندان به این بازی را برای تجربه این بازی تشنه تر کند. مشاهده این تریلر خالی از لطف نخواهد بود؛ شما می توانید تریلر مورد نظر را درادامه همین خبر مشاهده کنید.

دو استدیوی Activision و Bungie یک تریلر جدید از بازی Destiny را منتشر کردند؛ این تریلر که Become Legend  نام دارد، به کارگردانی Joseph Kosinski ساخته شده است؛ لازم به ذکر است این کارگردان در عناوین درخشانی همچون فیلم های Oblivion وTron: Legacy Game را در کارنامه خود دارد. شما در این تریلر یک تیم سه نفره مشاهده می کنید که برای برای نابود سازی و رسیدن به هدف خود به زهره و مریخ و زمین و سفر می کنند و در سراسر این کرات به جستجو می پردازند. همچنین در حین تریلر موسیقی Immigrant Song اثر Led Zeppelin نواخته می شود که انصافا می توان گفت به محتوا و موضوع تریلر مربوطه جور در می آید. به هر حال بازی Destiny سه روز سه روز دیگر یعنی ۹ سپتامبر(مصادف با ۱۸ شهریور) منتشر خواهد شد و علاقه مندان به این بازی فوق العاده باید کار خود را برای حفاظت از کهکشان و رویارویی با دشمنان آماده کنند. شما می توانید در ادامه تریلر مورد نظر را مشاهده و یا دانلود نمایید:

[jwplayer mediaid=”180317″]

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

Destiny یک بازی در سبک MMO است و شما در این بازی وظیفه دارید در مقابل بیگانگان از جهان و منظومه شمسی دفاع کنید. لازم به ذکر است نسخه بتای این بازی چندی پیش به صورت رایگان به مدت یک ماه در اختیار علاقه مندان قرار گرفت و همچنین توانست نظرمثبت منتقدان و بازیبازان بسیاری را به خود جلب کند. همانگونه گفته شد این بازی در ۹ سپتامبر منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید