Borderlands: The Pre-Sequel چهار بسته DLC به علاوه Season Pass خواهد گرفت

۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۹

Borderlands : The Pre-Squal از آن دسته بازی هایی است که تعداد زیادی DLC برای آن منتشر می شود . با توجه به خبری که به تازگی منتشر شده این عنوان چهار بسته DLC دریافت خواهد کرد . همچنین Season Pass نیز برای بازی وجود خواهد داشت . برای جزئیات بیشتر ادامه مطلب را مشاهده کنید . 

با توجه به صحبت هایی که با سازندگان بازی درغرفه آن ها در PAX Prime امسال شده این DLC ها بعد از انتشار بازی به مرور برای دانلود قرار خواهند گرفت . گفته شده که این DLC ها مراحل ، اسلحه ها ، شخصیت ها و .. را به بازی اضافه می کنند  . بازیکنان می توانند این DLC ها را به طور جداگانه با قیمت $ 9.99 تهیه کنند . همان طور که گفته شد بازی دارای Season Pass نیز می باشد که همه این چهار DLC را به اضافه یه سری امکانات با قیمت $29.99 در خود دارد . درصورت پیش خرید این بازی نیز یک مرحله اضافی به نام ” Shock Drop Slaughter Pit ” دریافت می کنید که این مرحله در Season Pass این عنوان قرار ندارد و تنها در صورت پیش خرید می توان آن را دریافت کرد .

Borderlands : The Pre-Squal در سبک شوتر اول شخص – نقش آفرینی می باشد که داستان آن برخلاف نسخه های پیش در کره ماه رخ خواهد داد . همچنین گفته شده که بازی دارای محیط های بی جاذبه نیز خواهد بود .

این عنوان در تاریخ 14 اکتبر ( مصادف با 22 مهر ) برای Xbox 360 , Play Station 3 , PC عرضه خواهد شد و هنوز خبری در مورد انتشار برای نسل بعد تایید نشده است .

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید