آیا از Saints Row 5 به طور کامل در این هفته رونمایی می شود؟

۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۱

چندی قبل شرکت Deep Silver اعلام کرد که قصد دارد در PAX که در روز جمعه مصادف با  August 29 برگزار می شود از پروژه ی بعدی خود رونمایی  کند. در همین راستا آقای  Jim Boone  یکی از اعضای گروه تولید بازی و خانم  Natalie Lander یکی از صداگذاران شخصیت های  سری Saints Row صحبت هایی را بیان کرده اند.

در همین زمینه  خانم  Natalie Lander بیان نموده است که  نشان می دهد احتمالا بازی جدید یاد شده Saints Row 5 می باشد. وی اعلام کرده است که :

این بازی جدید  از ” گیم پلی منحصر به فرد، هنری و جزئیات  بالایی بهره می برد”  و در حال توسعه است و جز پروژه های آینده می باشد و از آن رونمایی می شود.

همانطور که می دانید Deep Silver بجز این عنوان ناشناس  بازی های دیگری همچون  Dead Island 2, Escape Dead Island و Metro Redux  را نیز در دست توسعه و تولید دارد. همچنین با توجه به این سخنان اگر Deep Silver  قصد معرفی بازی جدیدی را داشته باشد در PAX و در ساعت 10am PT  روز جمعه از آن رونمایی خواهد کرد. در پایان لازم به ذکر است که در ماه  August سال گذشته  بازی Saints Row 4 را برای پلتفرم های  Xbox 360, PS3 و PC  منتشر کرد که از بازخوردهای خوبی نیز برخوردار گشت و همین موضوع انتظارات را از Saints Row 5 بالا می برد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید