سریال تلویزیونی Resident Evil در دست ساخت است

۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۶

در حال حاضر سریال های تلویزیونی بسیاری بر اساس فیلم های سینمایی، کتاب ها و بازی های کامپیوتری در دست ساخت است. حال خبری در مورد ساخته شدن سریالی بر اساس داستان Resident Evil به گوش می رسد.

این خبر در ابتدا از طرف وب سایت Bloody Digest منتشر شد و پس از آن در وب سایت Polygon به صورت رسمی تایید شد. این پروژه در حال حاضر با اسم رمز Arklay شناخته می شود. این اسم را می توان برگرفته از جنگلی با همین نام در نسخه ی اول این بازی دانست. داستان این سریال در مورد کاراگاهی به نام James Reinhardt خواهد بود که در قسمت پلیس شهر راکون سیتی در حال فعالیت است. او در حال تحقیق بر روی یک سری قتل های مرموز می باشد. وی در طول تحقیقات خود متوجه می شود که قتل ها به نوعی با فساد شرکت آمبرلا مرتبط است.

این سریال توسط Shawn Christopher Lebert کارگردانی خواهد شد. به گفته ی وی، این سریال ترکیبی از فیلم هانی بال و سری بازی های Resident Evil خواهد بود. این اولین بار نیست که برای ساخت یک سریال از بازی های کامپیوتری الهام گرفته شده است.  Steven Spielberg،کارگردان مشهور سینما به همراه Ridley Scott، در حال ساخت سریالی هستند که از سری بازی های Halo تاثیر گرفته است. 

خبر ساخته شدن این سریال یک هفته پس از تایید شدن نسخه ی HD عنوان Resident Evil تایید شد. این عنوان در سال 2015 منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید