Call of Duty: Advanced Warfare تجربه ای غیر عادی، گرافیکی خارق العاده و نوآری در گیم پلی را به ارمغان خواهد آورد

۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۹

کارکنان حاضر در جلسه مالی شرکت Activision Blizzard، به حضار اعلام کرده بودند که بازی Call of Duty: Advanced Warfare بیشترین آمار پیش خرید را به خود تصاحب اختصاص خواهد داد و تجربه ای غیرعادی را رقم خواهد زد. تا به اینجای کار که Advanced Warfare در جلب کردن نظرات عموم مردم موفق بوده است اما باید دید با این همه قول و وعده ای که داده می شود، Activision و استدیو Sledgehammer Games در عمل چه می کنند. 

ناشر Call of Duty: Advanced Warfare معتقد است که این عنوان بنچمارک های تازه ای را در بخش گیم پلی، گرافیک و داستان سرایی به ثبت خواهد رساند. چنین مسئله ای برای آن دسته از افراد که پس از تجربه عناوین با کیفیتی همون Modern Warfare 2 از Call of Duty: Ghosts شاکی بودند می تواند خبرهای بسیار خوبی باشد چرا که طبق توضیحات ارائه شده سازندگان می خواهند که به ریشه ها باز گردند و هواداران سابق را خرسند کنند. Activision بار دیگر یادآور پشتیبانی بسیار قوی شرکت مایکروسافت شده است و به همین مناسبت، DLC بازی Advanced Warfare برای مدت محدودی در انحصار پلتفرم های Xbox خواهد بود.

 داستان Advanced Warfare در سال ۲۰۵۴ رخ خواهد داد که در آن  Atlas Corporation به عنوان یک شرکت مخصوص ارتش های خصوصی، با اقتدار و قدرت بسیار ظهور کرده است که سعی دارد بشریت را پس از یک حمله سهمگین که پایه های ارتش کشورهای مختلف را نیز به لرزه در آورده است نجات دهد. بازیکن هدایت قهرمان این عنوان یعنی Private Mitchell را بر عهده داشت و شرکت گفته شده نیز توسط Jonathan Irons (با نقش آفرینی آقای Kevin Spacey) هدایت خواهد شد. همچنین در گزارش های اولیه از این عنوان گفته شده که Irons به عنوان دشمن اصلی در ادامه بازی معرفی خواهد شد.

Call of Duty: Advanced Warfare در ۴ نوامبر (مصادف با ۱۳ آبان) برای Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4 و PC عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید