آیا تاکنون قصد مشاهده شخصیت CJ در عنوان GTA V را داشته اید ؟! | شاهد تصاویری از این شخصیت باشید

۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۸

از زمانی که عرضه نسخه PC بازی GTA V به صورت رسمی تایید شد، کاربران زیادی دست به ساختن و طراحی کانسپت آرت هایی در مورد این نسخه از بازی زده اند. یکی از این طراحان و طرفداران عنوان GTA V آقای Redditor ALMiCo است که در این مدت کانسپت آرتی تازه و زیبا از شصخیت Carl Johnson از سری San Andreas طراحی کرده است. طبق گفته ی این طراح این کانسبپ آرت ها مربوط به حضور شخصیت CJ در سری جدید بازی یعنی شماره پنجم است.

این نسخه یا تصویر منتشر شده از شخصیت CJ نسبت به زمانی که او را در حال گشت گذار در خیابان های شهر Los Santos مدیدیم کمی پیرتر و سن بالاتر است! البته قابل ذکر است فرد طراح تعدادی سوال درمورد  طراحی این شخصیت، از بینندگان خود کرده است.

سوال اول من این این است، که آیا شما بینندگان و طرفدران این سری بازی دوست داشتید شاهد CJ جوان تری باشید یا پیر تر ؟ من فکر می کنم بهتر است ما بعد از گذشت این همه زمان سراغ نسخه پیر تر شخصیت CJ برویم، البته من مطمئن هستم که به راحتی با مشاهده تصاویر متوجه می شوید که CJ هنوز پایه های اصلی چهره خود را در این نسخه پیر تر از دست نداده است! نوع لباس پوشیدن او کاملا با شخصیت گنگستری هماهنگی دارد. من فکر می کنم یک زیرپوش همراه با یک شلوار لی آبی برای این شخصیت مناسب باشد. من بیشتر طراحی ام را صرف یکسان و هماهنگ سازی صورت او کردم ام، نه طرز لباس پوشیدن او! البته من فکر می کنم تا حدودی بخش های بدن او مانند عظله ها باید شبیه فرد های معمولی باشد. زیرا ما قصد تجربه عنوان با شخصیت آرنولد (!) یا یک تانک را نداریم.

همانطور که این فرد تغییراتی در طراحی چهره شخصیت CJ اعمال کرده، می توان فهمید که قطعا چه شخصیت ها و چه دیگر محتویات بازی GTAV در نسخه PC از پیشرفت های چشم گیری بهره مند خواهند شد. البته تصویری هم از زمان جوانی CJ هم برای مقایسه قرار توسط این طراح قرار داده شده است. فرد طراح امیدوار است که شما CJ  را با LIL B اشتباه نگیرید، زیرا که شباهت های زیادی با یکدیگر دارند.

همچنین طراحی های انجام شده توسط این فرد را هم در زیر می توانید مشاهده کنید :

7
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید