Styx: Master of Shadows در وبلاگ رسمی Playstation معرفی شد

31 تیر 1393 - 03:30

Styx: Master of Shadows یک بازی مخفی کاری است که فضایی تاریک، بالغ و خیال انگیز دارد. هدف استودیو سازنده ی این عنوان از عرضه ی این بازی، برگشتن به ریشه های ژانر مخفی کاری می باشد. شخصیت اصلی این بازی Styx نام دارد که گابلینی با خصوصیات اخلاقی بسیار منحصر به فرد می باشد.

در طراحی این بازی سعی شده تا بازیکنان به چالش کشیده بشوند. شما برای پیشروی در این بازی به استراتژی های کارا نیاز دارید. بازیکنان برای پیشروی در این بازی باید بتوانند جزئیات زیادی را در این بازی تحت نظر داشته باشند. البته شخصیت اصلی بازی ابزارهای قدرتمندی در اختیار دارد که در پیشروی بازی به او کمک خواهد کرد.

Styx کیست؟

یک گابلین بسیار با تجربه و قاتلی حرفه ای که در مخفی بودن مهارت دارد. وی به هیچ عنوان شخصیتی شکننده ندارد. او علاقه ی زیادی به کهربا دارد و برای رسیدن به منبع این ماده از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

کهربا چیست؟

کهربا یک ماده ی بسیار قدرتمند و نادر است. این ماده به شخصیت اصلی بازی ما قدرت های جادویی بسیاری می دهد. از جمله ی این قدرت ها می توان به قابلیت ناپدید شدن و حواس افزایش یافته اشاره کرد. وی همچنین به کمک این ماده و قدرت های به دست آمده از آن می تواند از خود یک کپی یا Clone درست کند و آن را از راه دور کنترل کند. اما این نیروها به راحتی و ارزانی به دست نمی آیند. اعتیاد Styx به این ماده باعث شده است که او از نظر ذهنی عذابی بی پایان بکشد و کم کم در دیوانگی غرق بشود.

 

عنوان Styx: Master of Shadows توسط استودیو Cyanide Studios ساخته شده و برای پلتفرم های  Microsoft Windows, PlayStation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد. همچنین ناشر این بازی برای هر سه پلتفرم ذکر شده Focus Home Interactive می باشد. لازم به ذکر است که برای ساخت این عنوان از موتور گرافیکی Unreal Engine 3 استفاده شده است. این عنوان نقش آفرینی را می توان ادامه ای بر عنوان Of Orcs and Men نامید که پیش از این برای پلتفرم های  Xbox 360, PlayStation 3  و PC منتشر شده بود. این بازی تنها به صورت تک نفره قابل بازی خواهد بود.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید