جزِئیات تازه از Assassin’s Creed Unity منتشر شد

۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۷

به تازگی جزئیات جدیدی از عنوان اکشن سوم شخص یوبی سافت یعنی Assassin’s Creed : Unity منتشر شده است که نکات جدیدی از بازی را نمایان می کند. در سری Assassin’s Creed نیاز به بهبود در بخش های “شخصی سازی” و “سیستم مالی و اقتصادی” بازی احساس می شود.

در بازی های قبلی این سری، بازیکن خیلی کم نیاز داشت که بهترین اسلحه موجود را برای خود انتخاب کند و برای به دست آوردن پول بیشتر بجنگد. آیا Unity می تواند این روند را پایان ببخشد ؟ Alex Amancio کارگردان هنری بازی در گفت و گو با Gaming Bolt این گونه پاسخ می دهد : 

ما مفتخر هستیم که امسال یک سیستم عمیق برای قسمت “شخصی سازی” را به بازی خود اضافه کنیم. این شخصی سازی، Arno را در سفر طولانی اش در راه انقلاب فرانسه همیاری خواهد کرد. هر اسلحه و وسیله ای که در بازی به دست آوردنی باشد در گیم پلی شما تاثیر خواهد گذاشت. و این گونه بازیبازان نیاز خواهند داشت تا شخصیت خود را با اسلحه ها و آیتم های متنوع شخصی سازی کنند و این گونه در انتها به یک قاتل حرفه ای تبدیل شوند. واضح است که هر آیتم با توجه به قابلیت ها ارزش خاص خود را خواهد داشت. در نتیجه سیستم اقتصادی نیز بخش جدا نشدنی بازی خواهد شد.

Assassin’s Creed : Unity در دوران انقلاب کبیر فرانسه جریان دارد. این بار Assassin ها به مردم پیوسته اند و این شورش را، به طور مخفی رهبری می کنند. شخصیت اصلی این عنوان Arno Dorian نام دارد و یکی از اسلحه های اصلی او، یک کمان کوچک مخفی در کنار خنجر مخفی او است. Ubisoft اعلام کرده است که این عنوان می تواند همانند نسخه دوم، تبدیل به یک شاهکار شود. وجود سلاح های مختلف، خشونت هیجان انگیز، حضور دیگر Assassin ها در کنار شما و گرافیک نسل هشتمی و قدرتمند این عنوان، حاکی از آن است که به احتمال زیاد، Ubisoft با عرضه ی این نسخه به ریشه های این فرنچایز بازگردد. این عنوان به طور انحصاری برای نسل هشتم و PC در تاریخ ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان ۱۳۹۳ ) منتشر خواهد شد و خبری از نسل هفتم نخواهد بود.

 

شما در این مورد چه فکر می کنید ؟ آیا سیستم های شخصی سازی و اقتصادی سری Assassin’s Creed تا به حال شما را راضی کرده اند؟

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید