نسخه Beta عنوان Destiny برای تمامی کاربران PlayStation Plus در دسترس نخواهد بود | به روز رسانی شد

۵ تیر ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۲

به نظر می رسد گیمرها و طرفدارانی که بازی Destiny را پیش خرید کرده اند هم اکنون شانس دارند تا نسخه بتا بازی را در روز 17 July به صورت رسمی تجربه کنند. به صورت رسمی شرکت سازنده بازی اعلام کرده نسخه بتا بازی تنها برای کاربرانی در دسترس خواهد بود که عنوان Destiny را پیش خرید کرده باشند. همچنین در این کنار شرکت سونی اعلام کرده است تمامی کاربران PlayStation Plus می توانند بر نسخه آزمایشی بازی Destiny دسترسی داشته باشند. 

شرکت سونی در این باره به صورت رسمی اعلام کرده است :

نه تنها ما نسخه کامل و اصلی بازی Destiny را برای شما طرفداران و گیمرها منتشر خواهیم کرد بلکه نسخه آزمایشی ای هم برای این عنوان در نظر گرفته ایم که در 17ـم July به صورت رسمی برای PlayStation منتشر خواهد شد. اگر شما هم یکی از کاربران PlayStation Plus هستید می توانید به راحتی عنوان Destiny را همراه با قسمت مولتی پلیر فوق العلاده آن بر روی کنسول خود تجربه کنید.

پس اگر شما هم از طرفداران بازی Destiny هستید و برای زمان عرضه رسمی آن روز شماری می کنید، می توانید نسخه آزمایشی ای از این عنوان را در آغاز ماه بعدی بر روی کنسول PS4 خود تجربه کنید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اما پس از گذشت چندین ساعت مدیر انجمن و ارتباطات Chris Owen اخباری را در صفحه توییتر خود اعلام کرد که مطمئناً برای تعداد زیادی از طرفداران این خبر، خبر بدی است. 

نسخه بتا بازی Destiny فقط برای کسانی در دسترس خواهد بود که نسخه اصلی بازی را پیش خرید کرده باشند ! این خبر کاملا صحیح و رسمی در بلاگ ما منتشر شده و تمامی شایعات قدیمی اصلاح شده اند !

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید