با پیش خرید عنوان Assassin’s Creed: Unity جایزهایی ویژه و باورنکردنی دریافت خواهید کرد

۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۴

همانطور که می دانید پیش خرید عنوان  Assassin’s Creed: Unity تنها برای جایزه ها و قابلیت های بیشتر نیست، ولی هم اکنون به نظر می رسد دلیل اصلی پیش خرید این عنوان محتویات و جایزه های باورنکردنی ای است.

پیش خرید چند هفته ای عنوان Assassin’s Creed: Unity در آمریکای شمالی برای اولین بار بر روی یکی از ماشین های مجازی ای با نام Prize Drop شروع شده است. چرخ های این ماشین مجازی نشان دهنده برخی محتویات اضافی درون بازی و همچنین برخی جوایز و کالاهایی مربوط به این عنوان است. با این کار می توانید با قیمتی نسبتا مناسب شامل فرانسه ای کامل شوید.

در تمامی نسخه های پیش خرید شده یک مرحله اضافی در قسمت سینگل- پلیر با نام Chemical Revolution  همراه با برخی add-on mission وجود دارد. مانند همیشه de rigeur، مخصوصا یوبی سافت و دیگر خرده فروشان برای نسخه های پیش خرید شده بازی محتویاتی انحصاری عرضه خواهند کرد. طبق گفته های وب سایت  Polygon خرده فروشانی چون Amazon, Best Buy, Gamestop و Walmart برای این نسخه از بازی اسلحه هایی جدید در نظر گرفته اند. برای مطلع شدن از محتویات اضافی بازی باید از خرده فروش مد نظر خود سوال کنید.

عنوان Assassin’s Creed: Unity در ماه اکتبر برای PC و کنسول های نسل هشتمی PS4 و Xbox one منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید