شخصیت مرموز Halo 5 : Guardians معرفی شد : مامور Locke

محمـد حسین صفری
۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - 17:14

پس از معرفی عنوان Halo 5 : Guardiansو انتشار کاور آن، علاوه بر حضور Master Chief بر روی کاور، تصویری از یک شخصیت دیگر نیز بر روی کاور وجود داشت که حدس و گمان های زیادی درباره ی آن منتشر شد و استودیو ۳۴۳ تنها اعلام کرد که این شخصیت، یک شخصیت کاملا جدید است.

Bonnie Ross، رئیس استدیو ۳۴۳ اعلام کرده است که این شخصیت مامور Locke نام دارد. همچنین او اضافه کرد که مجموعه ی تلویزیونی که قرار است از روی سری بازی های Halo ساخته شود، توسط ریدلی اسکات کارگردانی خواهد شد و بر گذشته ی شخصیت Locke تمرکز دارد و به بازیکنان اجازه می دهد تا با شخصیت و مبدا او آشنا شوند. مجموعه ای که اسکات کارگردانی خواهد کرد، همراه با عنوان Halo : The Master Chief Collection منتشر خواهد شد و مجموعه ای دیگه که توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی می شود، همراه با Halo 5 : Guardians عرضه خواهد شد. وی همچنین اعلام کرد این مجموع هها ارتباط تنگاتنگی با داستان این سری در آینده دارند.

داستان بازی ادامه ی Halo 4 خواهد بود. هنگامی که داستان نسخه ی قبلی به پایان رسید، ما Master Chief را در حالی ترک کردیم که وی واقعا در یک موقعیت چالش بر انگیز قرار داشت. برای او سوال های زیادی درباره ی چیز هایی که تا کنون به آن ها باور داشت، به وجود آمده بود. او بهترین دوست خود را از دست داده بود و این سوال برایش پیش آمده بود که گذشته ی وی چگونه بوده است و هدف او از مبارزه کردن چیست. این بار هم داستان درباره ی سفر Master Chief است، درباره ی گذشته و آینده ی او.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید