شایعه: Mass Effect 4 در E3 معرفی خواهد شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۵۶

طبق شایعه های شنیده شده، Mass Effect 4 در E3 امسال معرفی خواهد شد. این شایعات پس از توئیت Yannick Roy شدت گرفت. وی که مدیر اصلی استودیو Bioware Montreal است، در توئیت خود گفته که در حال رفتن به E3 امسال است. این مساله از آنجایی عجیب است که وی  هیچوقت بی دلیل به رویدادی نرفته است.

وی در توئیت خود گفته است: “بسیار خوشحالم که فردا، در روز دوشنبه به لوس آنجلس و رویداد E3 می روم. آخرین باری که به این مراسم رفته ام 8 سال پیش بوده است.”

به نظر می رسد که در شرایط موجود، معرفی یک Mass Effect جدید از سوی Electronic Arts کار عاقلانه ای باشد. با اینکه این بازی هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است، اما استودیو Bioware Montreal به صورت بی پرده ای در مورد آن صحبت کرده است. این استودیو تا به امروز خبرهای مربوط به این بازی را از طریق وبلاگ رسمی خود و رسانه های عمومی منتشر کرده است.

در آخرین خبری که پیش از این در مورد این بازی شنیده بودیم، گفته شده بود که ساخت نسخه ی چهارم Mass Effect به اواسط راه رسیده است. باید دید که آیا این استودیو می تواند بازی را تا سال 2015 منتشر کند؟ این مساله امروز و در کنفرانس Electronic Arts مشخص خواهد شد. 

در ادامه خبرهایی در مورد عنوان این بازی شنیده شده است. طبق این شایعات، این بازی Mass Effect: Origins نام خواهد داشت و شروعی برای یک سه گانه ی جدید از این بازی خواهد بود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید