عنوان نقش آفرینی جدید Shiness معرفی شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۳:۳۱

Shiness تجربه ی جدیدی از بازی های نقش آفرینی خواهد بود و با استفاده از Unreal Development Kit ساخته شده است. به گفته ی سازندگان این بازی، Shiness از عنوان های موفقی مانند Legend of Zelda, Final Fantasy یا Xenoblade الگو گرفته و قصد دارد دنیای خاص خود را خلق کند.

Shiness داستان دنیایی است که توسط تخیلات Samjin Rebib و در 9 سالگی وی به وجود آمده است. وی در طول عمر خود نقش هایی از این دنیا را کشید و آن را بر روی کاغذ زنده کرد. وی پس از آن با Hazem Hawash که یک طراح وب سایت بود آشنا شد. وی بلافاصله پس از شنیدن دنیایی که Samjin Rebib ساخته است، تصمیم به ساخت یک بازی نقش آفرینی گرفت. پس از آن کم کم این بازی زیبا خلق شد و شکل گرفت. این دو دوست سه سال است که استودیو Enigami را تاسیس کرده اند و در حال حاضر این استودیو 15 کارمند دارد که به طور رایگان در حال کار بر روی این پروژه هستند.

به گفته ی سازندگان این بازی، سیستم مبارزه ی این بازی بسیار خوب بوده و شبیه به بازی های Naruto Ninja Storm می باشد. اینکه چگونه مراحل بازی انجام شود بر عهده ی بازیکن است و بازیکن می تواند هر طور که خواست مسائل را حل کند. دنیای موجود در این بازی بسیار وسیع و غنی، و پر از رمز و راز و افسانه خواهد بود. سیستم مبارزات تن به تن در این بازی به صورتی خواهد بود که می شود بین شخصیت ها سوئیچ کرد.

بر خلاف بیشتر بازی های نقش آفرینی، این بازی صحنه های مبارزه ی بسیاری خواهد داشت. این بازی برای PC, Mac OSX, PS4 و Xbox One در حال ساخته شدن است. لازم به ذکر است که نسخه های کنسولی این بازی هنوز از طرف مایکروسافت و سونی تایید نشده است و باید منتظر ماند تا اجازه ی عرضه توسط این دو شرکت صادر شود. این بازی برای عرضه در 4 ماهه ی اول سال 2015 برنامه ریزی شده است. انتظار می رود که قسمت داستانی این بازی چیزی حدود 20 ساعت به طول بیانجامد. قابلیت های دیگری از این بازی مشخص شده که در ادامه با هم می بینیم:

  • قابلیت انتخاب 3 کارکتر از 5 کارکتر موجود، برای جستجو در تمامی مناطق بازی با یک دیگر
  • قابلیت تمرین ورزش های رزمی و جادو، برای بردن مبارزه ها
  • قابلیت استفاده از قابلیت های ویژه ی کارکترها برای حل مسائل به صورت دلخواه
  • قابلیت بالا بردن امتیاز شخصیت بازی توسط انجام کارهای درخواست شده از شما در بازی
  • قابلیت یادگرفتن زبان جدیدی که در این بازی ساخته شده است

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید